8 GB ram 128 hafıza ve çok yavaş

omerkara1omerkara1@gmail.

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Renoz2 aldım büyük hevesle 6 ay önce son güncellemeler gelmeden önce güzeldi .8 GB ram 128 GB hafıza ile muazzamdı ama red mi nin 6 GB Lik telefknlarina madara etti bu kadar yavaslatilmaz ama ,sıkıldım satıcam ve kimseye de tavsiye etmicem
Mesajlar birleştirildi:

Güncelleme yapmaya korkar oldum artık telefon yavasladi birde camerasi kötüleşir diye ,bunların çözümünü giderin ki bizde gönül rahatligiyla herkese tavsiye edelim

Memesi

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
bi sıfırlamayı dene telefonu olmazsa bir sonraki güncellemeyi bekle

Ragnarlodbrok

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Nasıl yavaş olabilir ki bende de reno 2z var çok hızlı telefonunda sıkıntı çıkmış olabilir ben telefonu alalı 4 5 ay olcak

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Renoz2 aldım büyük hevesle 6 ay önce son güncellemeler gelmeden önce güzeldi .8 GB ram 128 GB hafıza ile muazzamdı ama red mi nin 6 GB Lik telefknlarina madara etti bu kadar yavaslatilmaz ama ,sıkıldım satıcam ve kimseye de tavsiye etmicem
Mesajlar birleştirildi:

Güncelleme yapmaya korkar oldum artık telefon yavasladi birde camerasi kötüleşir diye ,bunların çözümünü giderin ki bizde gönül rahatligiyla herkese tavsiye edelim
Merhaba yavaşlama ve kameranın kötü olduğunu demisin bu Reno 2z ve opponun bir kaç modelinde oluşan yazılım hatasından kaynaklı servise götür ve onlar yeniden sistem yuklerler sizin dilinizde sıfır larlar sorununuz düzelir iyi günler

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Zaten en sonunda buraya yazdım ,geçen hafta aldım servisten sıfırlandı
Mesajlar birleştirildi:

bi sıfırlamayı dene telefonu olmazsa bir sonraki güncellemeyi bekle
Sıfırlandı servisten yeni geldi daha
Mesajlar birleştirildi:

Merhaba yavaşlama ve kameranın kötü olduğunu demisin bu Reno 2z ve opponun bir kaç modelinde oluşan yazılım hatasından kaynaklı servise götür ve onlar yeniden sistem yuklerler sizin dilinizde sıfır larlar sorununuz düzelir iyi günler
Vala bilmiyorum en basit örneği özellikleri düşük olan redmi telefonla ayni uygulama yi açıyoruz 15 saniye sonra giriyo benim ki

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Her şey ram değil, işlemci modeli çok önemli bir unsur.
Oppo işlemci konusunda biraz cimri davranıyor maalesef bunun ram ile depolama ile bir alakası yok.

Limec

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Nerede yavaş anlayamadım. Normal standart işlerde asla teklemez. Ama dersen pubg asphalt9 vs. onlarda gpu maalesef yetersiz.

Murat KARAMAN

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Neden yeni alınan bir telefonda bunları yapmak zorunda olsun ki....Hangisi yalan, tanıtımlar mı telefonlarda yaşanan problemler mi..

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Nerede yavaş anlayamadım. Normal standart işlerde asla teklemez. Ama dersen pubg asphalt9 vs. onlarda gpu maalesef yetersiz.
Pubg da evet dedigim takilmalari yapiyo ama en basit Maçkolik te bile yapiyo kasa kasa aşağıya ilerliyo
Mesajlar birleştirildi:

Benim görüşüm telefonlara gelen gun
Neden yeni alınan bir telefonda bunları yapmak zorunda olsun ki....Hangisi yalan, tanıtımlar mı telefonlarda yaşanan problemler mi..
Benim görüşüm telefonlara gelen güncellemelerle telefonların anasını aglatiyolar kasılmalar basliyo camera si ilk aldığın gibi cekmiyo böylece senin telefonu degistirmeye yoneltiyolar ,ama böyle yaparak kendilerini bitiriyorlar haberleri yok değiştirsem bile bidaha oppo almam kimseye de aldirmam