Tartışma A5 2020 & A9 2020 (ColorOS 7.1) Yorumlar

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar biliyorsunuz ki Reno serilerine 7 güncellemesi geldi, A serisine ise 7.1
Farklı gördüğünüz bir şeyler olursa bizimle buradan paylaşabilir misiniz? Hepinize tekrardan hayırlı olsun :)

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
A5 2020 kullanıcısıyım ve güncellemeyi bugün aldım. Güncellemenin getirdiği şeyleri zaten her arkadaşımız paylaşıyor, bir de ben paylaşarak tekrara düşmek istemiyorum. Ancak şunu söyleyebilirim ki telefonun bu güncelleme ile birlikte olması gerektiği gibi olduğu düşüncesindeyim.​

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
A5 2020 kullanıcısıyım ve güncellemeyi bugün aldım. Güncellemenin getirdiği şeyleri zaten her arkadaşımız paylaşıyor, bir de ben paylaşarak tekrara düşmek istemiyorum. Ancak şunu söyleyebilirim ki telefonun bu güncelleme ile birlikte olması gerektiği gibi olduğu düşüncesindeyim.​

7 ile 7.1 arasında acaba ne tür bir farklılık söz konusu? Çok farklı olacağını düşünmüyorum ben

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite

Evet katılıyorum sonuna kadar

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
@sharK Belki birtakım kamera, güvenlik, bellek yönetimi, vb. gibi güncellemelerde optimizasyon yapılmıştır; onun dışında herhangi bir majör değişikliğin olduğunu sanmıyorum.​

Yasarozde

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020

Ne zaman aldın tam olarak

RedLinee

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Güncellemeyi aldıktan sonra bir kaç tane sorun var.İlk etapta güncelleme sonrasında temalar kısmında temalarım gozukuyordu ancak az once baktım 1 tema dışında tema kalmamış ayrıca simge boyutu ayarlama gibi bir şey gelmiş sanırım ama onu bir türlü bulamadım.

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
@RedLinee Evet, bende de aynı şekilde. Theme kısmından Default'u seçin ve sonrasında tekrardan Settings > Home Screen & Wallpaper > Set Icon Style'dan boyutları ayarlayabilirsiniz.​