A5 2020 güncelleme sorunu

Emircanaydogdu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Güncellemeyi indirip güncelleye tıkladığımda telefon kendine reset atıyor ve yükleme ekranının çeyreğinde takılıp telefon açılıyor ve güncelleme basarız diyor tekrar indirip tekrar yaptığımda da olmadı kaldım böyle lütfen yardım edin

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Ayarlar > Uygulama Yönetimi > Uygulama Listesi > Sistem Uygulamalarını Göster > Yazılım Güncelleme Arayüzü'ne girin ve tüm dataları temizleyin (Ek olarak Yazılım Güncelleme için de aynısını yapabilirsiniz). Sonrasında telefonu yeniden başlatın ve güncellemeyi tekrardan yüklemeyi deneyin.​

Emircanaydogdu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Ayarlar > Uygulama Yönetimi > Uygulama Listesi > Sistem Uygulamalarını Göster > Yazılım Güncelleme Arayüzü'ne girin ve tüm dataları temizleyin (Ek olarak Yazılım Güncelleme için de aynısını yapabilirsiniz). Sonrasında telefonu yeniden başlatın ve güncellemeyi tekrardan yüklemeyi deneyin.​

Yazılım güncelleme arayüzü datalarını sildim ama yazılım güncellemesi datalarını silmedim şimdi deniyecem umarım olur

Emircanaydogdu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020

Dediğinizi yaptım yine olmadı güncelleme indiriliyor fakat güncelle dediğimde yine aynı şekilde telefon kapanıyor ve ordaki indirme ekranında %25 civarı yüklenirken takılıyor ve telefon açılıp güncelleme başarısız diyip tekrar yüklememi istiyor

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Vaktiniz var ise hem Yazılım Güncelleme Arayüzü'nün hem de Yazılım Güncellemesi'nin data'larını siler misiniz? Bir de şarjınızı %40'ın üzerinde tutmaya çalışın.​

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yine olmazsa güncellemeyi recovery modda indirip kurmayı deneyin

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Recovery Mode'u açmak için: Telefonu kapatın. Telefonu açarken güç düğmesi ve ses kısma düğmesine basılı tutun.​

Emircanaydogdu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Vaktiniz var ise hem Yazılım Güncelleme Arayüzü'nün hem de Yazılım Güncellemesi'nin data'larını siler misiniz? Bir de şarjınızı %40'ın üzerinde tutmaya çalışın.​

Öncekinde sildim yine aynı hata oluştu bu arada tam anlatabildim mi bilmiyorum güncellemenin 3.5 gbı iniyor güncelle diyorum telefon kapanıyor orda yüklenme ekranında takılıyor çeyrekte