A52020 Günceleme Alamama

UcanTro

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Merhaba herkese iyi günler popo a5 2020 kullanıcısının fakat neredeyse herkese color os 7.1 güncellemesi gelmiş fakat bende hayla tık yok bunun nedeni nedir yada ne zaman gelir son guncelleme 11_A_52

oatakk

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Maalesef bende alamadım tamamen tahminen en fazla 1-2 hafta içerisinde elimize ulaşacağına inanıyorum.

Upvote 0

eurobaz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Oppo aldığıma inanılmaz pişmanım. Keşke eski falan demeyip iPhone ile devam etseydim
Mesajlar birleştirildi:

Aylık güvenlik güncellemesi bile zamanında gelmez, büyük güncelleme hak getire, tema store vs zaten Türkiye ye kapalı. Güncelleme almak için rom kurmak VPN kurmak zorunda mıyım ben ya? Bunun için mi para verdim ben bu cihaza?

Upvote 0
W

wittroc

Guest
Oppo aldığıma inanılmaz pişmanım. Keşke eski falan demeyip iPhone ile devam etseydim
Mesajlar birleştirildi:

Aylık güvenlik güncellemesi bile zamanında gelmez, büyük güncelleme hak getire, tema store vs zaten Türkiye ye kapalı. Güncelleme almak için rom kurmak VPN kurmak zorunda mıyım ben ya? Bunun için mi para verdim ben bu cihaza?
Tema mağazası Avrupa ülkelerinde kapalı, sadece Türkiye değil. Ayrıca A5 2020 Modelinde Rom veyahut VPN işe yaramıyor maalesef. Biraz sabredin. Dediğimiz gibi kademeli olarak dağıtılıyor.

Upvote 0