A5s için android 9 veya üstü beta sürümü

Mesutemre70

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5s
A5S ler için android 9 veya daha üstü beta sürümü bilen arkadaşlar varsa yazabilir mi orijinalini vermiyorlar bari Beta sürümünü kullanalım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Orijinali yayınlanmayacak olan serilere betalar da yayınlanmaz. Bu sebeple maalesef güncelleyemezsiniz.

Mesutemre70

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5s
Facebook'ta Oppo destek sayfasında birisi paylaşmıştı ve yapmıştım ama artık bulamıyorum APK olarak dosyalardaydi cihazı sıfırlayınca kayboldu malesef yani kullanmistim tekrar arıyorum bulamıyorum malesef kusura bakmayın rahatsız ettim...

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Facebook'ta Oppo destek sayfasında birisi paylaşmıştı ve yapmıştım ama artık bulamıyorum APK olarak dosyalardaydi cihazı sıfırlayınca kayboldu malesef yani kullanmistim tekrar arıyorum bulamıyorum malesef kusura bakmayın rahatsız ettim...
Beta sürümleri apk olarak paylaşılmaz. APK uygulama kuyruğudur.

Mesutemre70

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5s
O kadarını bilmiyorum APK olarak yüklemiştim android 9 artık ikisinin arasında ki farkı bilmiyorum kardeşim

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Launcher'den bahsediyor olabilir misiniz? Android 9 dediğiniz şey bir işletim sistemidir. APK gibi şeylerle yüklenmesi mümkün değildir.

Mesutemre70

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5s
Ben yapmıştım APK olarak duruyordu dosya yöneticisinde telefonu sifirlayinca kayboldu

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Diğer arkadaşların da dediği gibi güncelleme dosyalarının uzantısı ".APK" olmuyor, başka bir uzantıya sahip oluyor. YouTube'dan bakabildiğim kadarıyla Sayın @yiitgven7x'in de dediği gibi belli başlı "launcher"lar ile benzerî görüntüler yakalanabiliyor, sanıyorum ki siz de o bahsettiğiniz gruptan böyle bir uygulama indirmiş olabilirsiniz.​