Çözüldü Android 11 güncellemesi aldım telefonum ısınıyor.

Emrahfdn

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhaba;
Oppo Reno 4 lite Cihazım Yaklaşık 1.5 Aylık Cihaz Android 10 İle Aldığım Günden Beri Kullanıyordum Takı Android 11 Güncellemesi Gelmemişti Ve Oppo İle Görüşüp Güncelleme Gelmediğini Söyledim Onlarda Bana Mail yolu ile 3.08GB boyutunda güncelleme gönderdiler kurulumu yaptım ilk 1-2 gün hiç bir sorun yoktu ve daha sonra cihaz hiç bir işlem yapmadığım halde aşırı ısınmaya ve herkesde olduğu gibi pil tüketimi sorunu vermeye başladı bende istemedim güncellemeyi yapmayı ama mahlesef yaptık dün Oppo Türkiye ekibi ile görüşme sonrası cihazı servise getirin dedi daha 1.5 aylık cihaz servise götürmek pek mantıklı gelmiyor ama mecburen götürücem bu sorunlari yaşıyan var mı acaba ?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba;
Oppo Reno 4 lite Cihazım Yaklaşık 1.5 Aylık Cihaz Android 10 İle Aldığım Günden Beri Kullanıyordum Takı Android 11 Güncellemesi Gelmemişti Ve Oppo İle Görüşüp Güncelleme Gelmediğini Söyledim Onlarda Bana Mail yolu ile 3.08GB boyutunda güncelleme gönderdiler kurulumu yaptım ilk 1-2 gün hiç bir sorun yoktu ve daha sonra cihaz hiç bir işlem yapmadığım halde aşırı ısınmaya ve herkesde olduğu gibi pil tüketimi sorunu vermeye başladı bende istemedim güncellemeyi yapmayı ama mahlesef yaptık dün Oppo Türkiye ekibi ile görüşme sonrası cihazı servise getirin dedi daha 1.5 aylık cihaz servise götürmek pek mantıklı gelmiyor ama mecburen götürücem bu sorunlari yaşıyan var mı acaba ?
Pil tüketimi sorunu biliyoruz ama, kullanmadan ısınma sorunu tam biley söyleyen olmadı, eğer size servise götürün dediler ise götürün sıkıntı çıkarabilir pil olayı ısınması.

Upvote 0

Ömer faruk çpk

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhaba;
Merhaba;
Öncelikle iyi günler güncellemeyi nasıl yaptınız acaba bana da mail yolu ile geldi fakat güncellemeyi indirdiğim halde android 11 e güncellenmiyor bi bilgi verirseniz bende güncellemek istiyorum

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Öncelikle iyi günler güncellemeyi nasıl yaptınız acaba bana da mail yolu ile geldi fakat güncellemeyi indirdiğim halde android 11 e güncellenmiyor bi bilgi verirseniz bende güncellemek istiyorum

Sd karta indirin güncelleme yi
SD kartınızı takın, ardından telefonu kapatın.

Telefonunuz Kurtarma Moduna girene kadar Güç ve Sesi Kısma düğmelerini basılı tutun.

Kurtarma Modu altında, [Depolama cihazından yükle]> [SD'den yükle] seçeneğine tıklayın, güncelleme paketini bulun kurun

Upvote 0

Ömer faruk çpk

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Sd karta indirin güncelleme yi
SD kartınızı takın, ardından telefonu kapatın.

Telefonunuz Kurtarma Moduna girene kadar Güç ve Sesi Kısma düğmelerini basılı tutun.

Kurtarma Modu altında, [Depolama cihazından yükle]> [SD'den yükle] seçeneğine tıklayın, güncelleme paketini bulun kurun
Elif hanım dediğiniz gibi yaptım fakat bir türlü yüklemiyor

Upvote 0

Emrahfdn

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Elif hanım dediğiniz gibi yaptım fakat bir türlü yüklemiyor
Gelen mailde nasıl yapılıcagi yazıyor bende önce güncellemeyi indirdim cihazıma sonra yazılım güncelleme sekmesinde 1 güncelleme var diye bildirim geldi oraya girdim güncelleme yaptım keşke yapmaz olsaydım diyicemde cihazları güncel tutmak gayet doğal bakalım neler olcak sizde deneyin durumu bildirin saygilarimla

Upvote 0

Acemi Üstad

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
1 ay oldu reno 4 kullanıyorum. kararlı sürüm çıkmadan KESİNLİKLE tavsiye etmem.
birçok sorun çıkabiliyor ve TELEFON işkence aletine dönebilir.
OPPO gönderene kadar SABIRRR :)

Upvote 0