• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Tartışma Apple’dan kullanıcıları rahatlatacak iPhone 13 haberi

Enestr571

Forum Moderatörü
Forum Ekibi
Moderatör
Mesajlar
487
Çözümler
2
Puanları
2,850
Cihaz
A15
Apple severlere müjde. TSMC'nin de bulunduğu bir çok tedarikçi, iPhone 13 serisinin üretimi için çalışmalara başladı.

Eylül ayı yaklaştıkça Apple‘ın merakla beklenen iPhone 13 serisiyle ilgili sızıntılar da gelmeye başladı. Bir yandan telefonun tasarımı ve performansı hakkında yeni bilgiler ortaya çıkarken, bir yandan da pandemi kaynaklı üretim sıkıntıları yaşanmaya devam ediyor.

Her yıl Eylül ayında yeni telefonlarını tanıtan Apple, geçtiğimiz sene iPhone 12 serisinin tanıtımını ertelemişti. Üretimdeki sıkıntılardan dolayı böyle bir karar alan şirket, kullanıcıları uzun süre bekletmemek adına tanıtımı Ekim ayında gerçekleştirdi. Bu durum akıllara “bu sene de erteleme olur mu?” sorusunu getiriyor. Ancak son gelen haberler hayranların endişelenmesine gerek olmadığını gösteriyor.

Apple vs Epic Games davası sona erdi: İşte tüm skandallar!
Apple vs Epic Games davası kısa süre önce sona erdi. Ancak davada ortaya çıkan bilgiler yıllarca unutulmayacak. İşte o detaylar!

iPhone 13 Eylül ayında geliyor!
Gelen raporlara göre aralarında TSMC‘nin de bulunduğu bir çok tedarikçi, iPhone 13 serisinin üretimi için çalışmalara başlamış durumda. Bu raporlar, Apple‘ın devam eden pandemi ve çip sıkıntısına rağmen yeni telefonlarını bu yıl planlanan sürede tanıtacağını gösteriyor.

iPhone 13
Bir başka bilgi ise telefonun ekran tedarikinden sorumlu olan Samsung ve LG‘den. iPhone 13 serisi için AMOLED paneller üretmekle sorumlu olan bu iki şirket, gelen bilgilere göre ekranlar için üretime başladı. Bu haber telefonun Eylül oyunda tanıtılacağı iddialarını güçlendiriyor.

Stok konusunda da kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmak istemeyen şirket, LG‘den 50, Samsung‘dan ise 70-80 milyon adet ekran alacak. Tedarikte sorun yaşanmasını isteyemeyen şirket, kısa süre önce yaptığı duyuruda “üretim için gerekli olan bileşenlerin güvenliğini sağlamak ve başka bir ertelemenin önüne geçmek için ellerinden geleni yaptıklarını açıklamıştı.

Kaynak:shiftdelete.net
 
Reklam
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst