İpucu Aradığınız kişinin resmini tam ekran mı yoksa küçük daire içinde mi istersiniz?

Sizin tercihiniz hangisi olurdu acaba?

• 1. Tercih

Kullanılan: 19 54.3%
  • 2.tercih

Kullanılan: 14 40.0%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 2 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    35

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba, size aradığınız kişileri tam ekran mı? yoksa küçük yuvarlak daire içinde mi görünsün istiyorsunuz ,bunu nasıl yapacağınızı anlatacağım.

1.Tercih de olduğu gibi tam ekran olarak istiyorsanız eğer, şimdi yapacaklarınızı resmin altında anlatacağım.

upload_2021_02_08_12_18_44_744.jpg

Ana ekranınızdan kişilere giriyoruz buradan resminin tam ekran yapmak istediğimiz kişiyi seçiyoruz sonrasında resim varsa resin üzerine eğer ilk defa yapıyorsanız harfi varsa üzerine tıklayınız sonrsında altta seçenekler çıkacak fotoğraflardan seç diyoruz istesiğimiz fotoğrafı seçip ayarlama yapıp Bitti diyoruz .
Artık tam ekran kişi fotoğrafı hazır, arama yapıp görebilirsiniz,gelen aramada da tan ekran olduğunu göreceksiniz.

2.Tercih de olduğu gibi istiyorsanız işte böyle,resmin altında anlatacağım nasıl yapıldığını.

upload_2021_02_08_12_34_35_092.jpg

Bunun için fotoğraflara giriyoruz ve ardından kişinin olmasını istediğiniz fotoğrafı seçiyoruz ardından sağda altta 2 noktaya basıp kişi avatarı olarak ayarla diyoruz ardından istediğimiz kişiyi seçip fotoğraf da ayarlama yapıp bitti ye basıp işem tamamlanmış oluyor ve aradığınız kişi fotoğrafı 2. Örnekdeki gibi olacak.

Umarım faydalı olup beğenmişsinizdir .

Sizden küçük anketime katılmanızı rica ediyorum.
Tercihinizi ve yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Bakalım tercihlerimiz ne yönde benim ki 1. Tercih.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Rozetli

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhaba, size aradığınız kişileri tam ekran mı? yoksa küçük yuvarlak daire içinde mi görünsün istiyorsunuz ,bunu nasıl yapacağınızı anlatacağım.

1.Tercih de olduğu gibi tam ekran olarak istiyorsanız eğer, şimdi yapacaklarınızı resmin altında anlatacağım.

Ekli dosyayı görüntüle 2297

Ana ekranınızdan kişilere giriyoruz buradan resminin tam ekran yapmak istediğimiz kişiyi seçiyoruz sonrasında resim varsa resin üzerine eğer ilk defa yapıyorsanız harfi varsa üzerine tıklayınız sonrsında altta seçenekler çıkacak fotoğraflardan seç diyoruz istesiğimiz fotoğrafı seçip ayarlama yapıp Bitti diyoruz .
Artık tam ekran kişi fotoğrafı hazır, arama yapıp görebilirsiniz,gelen aramada da tan ekran olduğunu göreceksiniz.

2.Tercih de olduğu gibi istiyorsanız işte böyle,resmin altında anlatacağım nasıl yapıldığını.

Ekli dosyayı görüntüle 2299

Bunun için fotoğraflara giriyoruz ve ardından kişinin olmasını istediğiniz fotoğrafı seçiyoruz ardından sağda altta 2 noktaya basıp kişi avatarı olarak ayarla diyoruz ardından istediğimiz kişiyi seçip fotoğraf da ayarlama yapıp bitti ye basıp işem tamamlanmış oluyor ve aradığınız kişi fotoğrafı 2. Örnekdeki gibi olacak.

Umarım faydalı olup beğenmişsinizdir .

Sizden küçük anketime katılmanızı rica ediyorum.
Tercihinizi ve yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Bakalım tercihlerimiz ne yönde benim ki 1. Tercih.
Bazıları küçük bazıları tam ekran çıkıyor sebebi nedir

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bazıları küçük bazıları tam ekran çıkıyor sebebi nedir
Nasıl istiyorsanız her seferinde tek tek ayarlamanız lazım aynı şekilde.küçük çıkanlar ayarlanmamış 2. Yönteme göre direkt fotoğraflardan yapıldığı için eğer tam ekran istiyorsanız 1. Yönteme göre kişilere girerek yapılmalı.

Bir tane kişi yapınca hepsi aynı anda değişmiyor yani ,her kişi için değiştirmeniz lazım tam ekran yada küçük görünmesini istediğiniz durumunda.

xwolf

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Sanırım her modelde olmuyor tam ekran, ilk tercihi yapsam bile avatar boyutunda oluyor.

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Google kişilerde olmuyor maalesef bende yapamadım find X2
pro