• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • DİKKAT! Günün bazı saatlerinde yaşanan yoğunluklar sebebiyle kayıt onay e-postaları gönderilememektedir. Bu sebeple onay e-postası gelmemiş ise 15 dakika sonra tekrar gönderilmesini talep edin.

Tartışma Bildirim ve video duraklama

ULDIN

KvL
Onursal Üye
Mesajlar
224
Puanları
2,850
Cihaz
Diğer
Merhaba,

Oppo RX17 Neo cihazı için konuşacağım diğer cihazlar hakkında bilgim bulunmamakta. Kilit ekranı kapalı iken kendiliğinden ekran açılıyor fakat bildirim vs. hiçbirşey gözükmüyor. Sensörlerdendir diye düşünüyorum fakat cihaz olduğu yerde herhangi bir hareketlilik olmamasına rağmen açılıyor. Bir diğer problem ise cihazda parmak izi ile ekran koruması sağlamaktayım fakat 'yine' kendiliğinden bu da gidebiliyor ve pin girmemi istiyor(veya desen -ne ayarlanmış ise-).
Diğer sorunda youtube üzerinde video izlediğimde video kendiliğinden duraklıyor. Bu önceleri engellediğim numaralardan kaynaklıdır diye tahmin ediyordum ki öyleydi.
Engellediğin numara seni aradığında bildirimi gelip gelmemesini ayarlayabiliyorduk, onu da kapatmıştım. Engelli numara aradığında bu tür olaylar (youtube-müzik dosyaları vb.) duraksıyordu. Fakat şimdi herhangi bir durum olmamasına rağmen ve internetten kaynaklı bir problem olmamasına rağmen bu tür sorunlar ile karşılaşıyorum. Bana pek engel olmasa da kendiliğinden bu tür olaylar olduğunda merak etmedim değil. Birkaç araştırma yapmama rağmen bir sonuca ulaşamadım. Bilgi sahibi olan var ise çözümlerini veya sorunun kaynağını paylaşabilir ise sevinirim.
 
Reklam

oppocum

Yazar Üye
Üye
Mesajlar
97
Puanları
50
Ayni cihaz bende de var @ULDIN
Yüklediğin bir uygulama ekranı uyandırıyor olabilir daha önceki bir telefonumda bunu yaşamıştım ve uygulamaları gözden geçirince buldum düzeldi kontrol etmeni öneririm.
Diğer bahsettiğin sorunla karşılaşmadım.
 
Upvote 0

sharK

İrem
Yetkili
Süper Moderatör
Mesajlar
719
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
parmak izi bende de sıkıntı çıkarıyor. bende 72 saat içinde pin girilmezse telefon sıfırlanacak uyarısı alıyorum. bu neyden kaynaklı acaba
 
Upvote 0

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Mesajlar
549
Puanları
850
Cihaz
Reno 2Z
parmak izi bende de sıkıntı çıkarıyor. bende 72 saat içinde pin girilmezse telefon sıfırlanacak uyarısı alıyorum. bu neyden kaynaklı acaba
2Z kullanıyorum ama hiç karşılaşmadım. Sadece uzun süre pin girmediğimde pin ile girdiriyor.
Aynı sorun bendede bazen oluyor -_- çok ta kafaya takmıyor şifreyle giriyorum düzeliyor 72 saat hatası diyelim bi araştıralım bakalım :/
 
Upvote 0
Üst