Yardım Bip mesaj sorunu

Oppo66

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Realme 6i, bip uygulamasına gelen mesajların içeriği kilit ekranında gözükmüyor her türlü ayarı yaptım ama bi türlü sorunu çözemedim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Realme 6i, bip uygulamasına gelen mesajların içeriği kilit ekranında gözükmüyor her türlü ayarı yaptım ama bi türlü sorunu çözemedim
Ayarlar >uygulama yönetimi>uygulama listesi>bip>bildirimleri yönet>mesaj bildirimleri>kilit ekranında bildirim ayrıntılarını gizle bunu kapatınız.

Ayrıca
Ayarlar> gizlilik> kilit ekranı>tümbildirim içeriğini göster seçiniz.

Ekli dosyalar

• upload_2021_03_06_11_38_23_571.jpg
    upload_2021_03_06_11_38_23_571.jpg
    212.9 KB · Görüntüleme: 23
Upvote 0

Oppo66

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Bu şekilde gözüküyor dediğinizi yaptım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-06-14-58-46-76.jpg
    Screenshot_2021-03-06-14-58-46-76.jpg
    176.5 KB · Görüntüleme: 17
Upvote 0

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Bip'te var olan bazı problemler var, bunu düzeltmeleri gerekiyor. Ben de çoğu zaman mesaj bildirimi veya görüntülü arama bildirimlerini alamıyorum.

Upvote 0

Marsonne

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bu şekilde gözüküyor dediğinizi yaptım
Sadece bip değil ben tüm mesajlaşma bildirimlerinde bu şekilde görüyorum, mesaj içeriği ya da kimden geldiği hiç yazmıyor, daha önce ios kullanıyordum, ayarlardan kimden geldiğinin, mesaj içeriğinin görünmesini vs seçebiliyordum, forumda bu konuda gördüğüm tek cevap "bildirim ayrıntılarını gizle" seçeneğini pasifleştir oluyor, ben androidin mesaj içeriğini bildirim ekranda gösterme özelliği olmadığını sanıyordum..

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Sadece bip değil ben tüm mesajlaşma bildirimlerinde bu şekilde görüyorum, mesaj içeriği ya da kimden geldiği hiç yazmıyor, daha önce ios kullanıyordum, ayarlardan kimden geldiğinin, mesaj içeriğinin görünmesini vs seçebiliyordum, forumda bu konuda gördüğüm tek cevap "bildirim ayrıntılarını gizle" seçeneğini pasifleştir oluyor, ben androidin mesaj içeriğini bildirim ekranda gösterme özelliği olmadığını sanıyordum..
Ayarlar> gizlilik >kilit ekranı> tüm bildirim içeriğini göster yapınız
Mesajlar birleştirildi:

Ayarlar >uygulama yönetimi>uygulama listesi>bip>bildirimleri yönet>mesaj bildirimleri>kilit ekranında bildirim ayrıntılarını gizle bunu kapatınız.

Ayrıca
Ayarlar> gizlilik> kilit ekranı>tümbildirim içeriğini göster seçiniz.
Bunları deneyiniz.

Upvote 0

Marsonne

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Screenshot_2021-03-06-23-54-37-61.jpg

Screenshot_2021-03-06-23-55-55-71.jpg

Screenshot_2021-03-06-23-56-25-92.jpg

Screenshot_2021-03-06-23-56-48-26.jpg

Mesajlar birleştirildi:

Android de var değil mi? Bildirim çekmecesini aşağı çektiğimde kimin mesaj attığı ve mesajın içeriği görülebiliyor?
Hadi Mesajlar yine neyse açıp bakıyorum da Instagramda da var sıkıntı, bildirim geliyor, ınstagram 1 bildirim diyor, tıklıyorum hooop hikaye oynamaya başlıyor, iyi de ben o şahsın hikayesine görüldü yapmak istemiyorum ki, bunun için tıklamadan bildirim geldiğinde hemen Instagram açıyorum ama ne bildirim ne mesaj hiç birşey göstermiyor, delirtiyor beni, aklımla oynuyor ;)

Son düzenleme:
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ayarlar>bildirimler ve durum çubuğu>bildirimleri yönet>kilit ekranı bildirimleri>başlığı ve gövdeyi görüntüle seçiniz

Bunada bakarmısınız

Upvote 0