• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Boris and the Dark Survival kısa süreliğine ücretsiz

witrocc

『  』
Yetkili
Kategori Moderatörü
Katılım
15 Mar 2020
Mesajlar
1,443
Puanları
3,400
Cihaz
Reno 2Z
Birkaç saati kalan korku temalı Boris and the Dark Survival oyunu göz alıcı grafikleri ve sürükleyici hikayesiyle türün sevenlerini ekran başına toplayacak.
Screenshot_2020-05-07-18-37-50-98.png
Çizgi roman esintili Bendy oyunları ile tanıdığımız Joey Drew Studios’un diğer bir beğenilen korku temalı oyunu Boris and the Dark Survival çok kısa bir süreliğine sadece Google Play mağazasında ücretsiz hale geldi.
Oyun neler sunuyor?
Boris and the Dark Survival aslında Bendy karakterinin yardımcısı olan Boris The Wolf karakterine ayrı bir oyun yapılması fikri sonucunda doğdu. Oyun tepeden bakışla oynanıyor ve nesne bulmaya dayanıyor.
Oldukça etkileyici grafikleri olan oyunda Boris olarak elinizdeki fenerle terk edilmiş bir çizgi roman stüdyosunu araştırıyorsunuz. Nesneleri bulmaya çalışırken yorulduğunuzu gösteren ekranın sağındaki mürekkep seviyesinin bitmemesi gerek. Aksi takdirde mürekkep şeytanı sizi yakalıyor. Bu yüzden mürekkep takviyelerini de toplamanız gerekiyor.Bölümlerin her seferinde yeniden oluşturulduğu Boris and the Dark Survival oldukça eğlenceli zamanlar vadediyor. Oyun birkaç saat içerisinde yeniden paralı hale gelecek.
Kaynak:
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
- ALINTIDIR -

İndirmek için: Boris and the Dark Survival - Apps on Google Play
 
Reklam
Üst