Yardım Bu sürüm hangi rom acaba

sarslan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
CPH1951EX_11_C.49 / OPPO reno 2z şuanda yazılım güncellemesine basınca bu çıkıyor Hint romumu yoksa tr rom mu konu ile alakalı yardımcı olurmusunuz ?
Mesajlar birleştirildi:

Bu rom Hint romumu acaba bu sürüm yüklü olduğu için COLOROS 11 gelmiyor olabilirmi ?

Ugrclk25

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kardeş hint romu c.49 bildiğim kadarıyla benim telde coloros 11 yüklüyken hiç bir sıkıntı yokken servis dekiler hint romu yükleyerek teli mahvetdiler tr ninki c.48 ve evet o yüzden gelmiyor aynı sıkıntı bende de var ben tr nin romunu yüklediğim halde gelmiyor hint romuna bulaştıysan geçmiş olsun

Son düzenleme:

ParTaa

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kardeş hint romu c.49 bildiğim kadarıyla benim telde coloros 11 yüklüyken hiç bir sıkıntı yokken servis dekiler hint romu yükleyerek teli mahvetdiler tr ninki c.48 ve evet o yüzden gelmiyor aynı sıkıntı bende de var ben tr nin romunu yüklediğim halde gelmiyor hint romuna bulaştıysan geçmiş olsun
Aynı sorun bende de var bunun Bir çözümü yok mu acaba

Sakir05

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben de yüklü olan sürüm bu CPH1951EX_11_C.48 ama banada güncelleme gelmedi.

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hint romunu daha önce yükledik kullandık, sonra TR romu yayınlandı oppo resmi web sitesinden indirdik kurduk, onuda kullandık
Öyle anlattığınız gibi olmadı. Geçmiş olacak bir durum yok

Finedine0131

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben de c.49 yüklüydü ama bana güncelleme olarak gelmişti c.49 dün ben de aynı şeyi düşündüğüm için Türkiye sayfasından c.48'i indirip yükledim ama değişen bir şey yok.