Color OS 11 güncelleme takvimi?

G3ktu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar tammuz ayı için günceleme takvimi varmı acaba ne zaman gelecek bu güncelleme cihaz oppo reno 2 Z.

CSHBILAL

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Bu güncelleme olayından sonra oppo dan iyice soğudum daha işim olmaz.Bir sonraki cihazımı oneplus olarak düşünmüştüm oda oppo ile anlaşmış. Oneplus alt segment telefon çıkaracak oppo da amiral gemisi modellerini çıkaracak. One plus ında başını yaktı. Bu oppo telefon pazarını eline alırsa vahh hepimizin haline. Adamların telefon üretim sırası farklı, güncelleme vermesini geçtim, dağıtım şekli bile problem saçma sapan birşey. Umarım bu düzensiz ve saçma stratejisi ile nokia gibi biter gider yoksa dediğim gibi herşeyi batıracak.

G3ktu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aslında iyi marka cihazları falan süper ama gerçekten güncelleme konusunda OKADAR geriki diğer modellerden yakında Samsung Android 12 yi alacak oppo olanlar daha 11 i bile almadı

ByCiHaT

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Reno 5 lite aldım 11 ile geldi. Geldiği gibi güncelleme denedim, 11.1 geldi yükledim şuan gayet iyi.

G3ktu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Evet arkadaşlar ağustosun 15 i gibi android 12 ve color OS 12 dağıtıma başlanıcakmış sanırım dediğim gibi telefonlar android 12 alıcak biz hala 11 bekliyoruz böyle saçmalık yok gerçekten

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aslında iyi marka cihazları falan süper ama gerçekten güncelleme konusunda OKADAR geriki diğer modellerden yakında Samsung Android 12 yi alacak oppo olanlar daha 11 i bile almadı
Samsung A01 android 11 güncellemesini aldı
Samsung A20 halen android 10 kullanıyor
Bence her marka saçmalayabiliyor

G3ktu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ama şöyle bir şey var Samsung'un çoğunluk olarak neredeyse alıcak dedikleri tüm modelleri aldı arada bazı istisnalar var ama oppo da büyük bir kesim almadı hala ve alan kesimde diğer cihazlardan geç aldı onlarda üst modellerdi markanın telefonlarına hiç sözüm yok süper ama gerçekten oppo markası güncelleme konusunda vasat bir firma.

CSHBILAL

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Alanlarda aldığı günden yana sorunlar ve problemlerle uğraşıyorlar. Güncellemeyi bekleyip gelmesi bir dert, geldikten sonra yaptığı sıkıntılar bir dert. Güncelleme gelmemesine sevinsekmi üzülsekmi bilemedim.