Yardım Coloros 11 şarj problemi

eerkanyildizz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar, Coloros 11 güncellemesi ile pil ömrüm çok azaldı. 3.5 saat civarında ekran süresi alıyorum. Hard reset atmak istemiyorum. Başka yapabileceğim bir çözüm var mıdır herkeste mi bu şekilde? İyi günler dilerim.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar, Coloros 11 güncellemesi ile pil ömrüm çok azaldı. 3.5 saat civarında ekran süresi alıyorum. Hard reset atmak istemiyorum. Başka yapabileceğim bir çözüm var mıdır herkeste mi bu şekilde? İyi günler dilerim.
ColorOS11 ile şarj konusun kimisi çok iyi diyor kimisi çabuk tükeniyor diye söylüyor ama kullanıma bağlı benim ilk gün 3.5 saat idi şimdi 7 saate kadar çıktığını gördüm ama birazda kullanıma bağlı tabii.
Hard reset atanlar ise arasında da itilaf var net bir durum yok farklı görüşler mevcut.

Bir kaç önerim olabilir kullanmadığınız uygulamaları siliniz veya durdurunuz arkaplanda çalışmasını önleyiniz önbelleği temizleyiniz.

Telefon şarda iken oyun yada görüşme yapmayınız.

İyileştirme güncellemeleriyle de daha iyi konumada gelecektir.

Upvote 0

eerkanyildizz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Açıkçası iş tempom çok yoğun nerdeyse telefonu elime bile almadım. 4 saat civarı ekran süresi aldım önceden 7 saati aşıyordu. Güncelleme ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Arka planda çalışan sadece bi akıllı saat uygulaması var

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Açıkçası iş tempom çok yoğun nerdeyse telefonu elime bile almadım. 4 saat civarı ekran süresi aldım önceden 7 saati aşıyordu. Güncelleme ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Arka planda çalışan sadece bi akıllı saat uygulaması var
Güncelleme ile ilgili aslında sorun tam olarak, iyileştirme güncellemeleri beklemeliyiz.

Upvote 0