Gonejko

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Geldi güncelleme önceden alanlar için ek yamalarda gelmişti bunda hepsi dahil mi?

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ya elif hanım bu kadar sorun var yapmaktan korktum,sizin attığınız başlığı hep bakıyorum millet bir sürü sey yazmıs
Standart bir kullanıcı büyük sorunlar yaşamaz, ben de ara sıra sorunlar yaşıyorum örnek olarak telefona çok iş yükü bindirdiğimde bazen ekran donuyor ve ekranı kilitleyip açtığımda düzeliyor. Elektronik cihazların, eşyaların her zaman kusurları olabileceğini teknolojinin içinde olan herkesin bilmesi lazım uç bir örnek olacak ama doktorların hasta olması gibi bir şey bu. Güncellemeden kaçtığınız her süre uygulamalar üzerinde size eksi olacak yansıyacak buna da örnek olarak "wild rift" oyunu ilk çıktığında reno2z cihazlarda açılmıyordu yani sorunluydu 1 gün içinde güncelleme getirerek düzelttiler.

Gonejko

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Siz bilirsiniz ama eninde sonunda yapacaksınız, korkunun ecele faydası yok :)

Ama hiç yapmam derseniz siz bilirsiniz.
Hiç yapmasam ne kadar gider böyle
Mesajlar birleştirildi:

Standart bir kullanıcı büyük sorunlar yaşamaz, ben de ara sıra sorunlar yaşıyorum örnek olarak telefona çok iş yükü bindirdiğimde bazen ekran donuyor ve ekranı kilitleyip açtığımda düzeliyor. Elektronik cihazların, eşyaların her zaman kusurları olabileceğini teknolojinin içinde olan herkesin bilmesi lazım uç bir örnek olacak ama doktorların hasta olması gibi bir şey bu. Güncellemeden kaçtığınız her süre uygulamalar üzerinde size eksi olacak yansıyacak buna da örnek olarak "wild rift" oyunu ilk çıktığında reno2z cihazlarda açılmıyordu yani sorunluydu 1 gün içinde güncelleme getirerek düzelttiler.
Hocam alıntı yapıyorum bakın sadece bir kullanıcının attığı sorunları kopyala yapıştır yapıyorum bunlar hiç normal değil gerçekten rahatsızlık verir.

Android 11 güncellemesiyle birlikte 4 farklı sorunla karşılaştım. 1 aydır düzelir dedim ama düzelmedi. Bir yerde de çözümü yok, sizler de asla değinmemişsiniz. Lütfen yardımcı olur musunuz?
1.) Android 10 kullanırken karanlık modu açtığımızda çoğu uygulamaya beta da olsa karanlık tema uygulayabiliyorduk. (Hepsiburada, Trendyol vs.) Fakat Android 11 ile birlikte eskiden 40 küsür uygulamama uygulayabildiğim karanlık mod bugün yalnızca Zoom uygulamama uygulanabiliyor.
2.) Bir uygulamayı kapatıyorum. Üst bildirim çekmesinde de herhangi bir bildirimini dahi kapatıyorum. Fakat her zaman açık ekranda o uygulamanın simgesi kalıyor. Sürekli o uygulamaları bulup durmaya zorla tuşuna basınca düzeltmek zorunda kalıyorum. Tekrar uygulamayı açtığımdaysa yine aynı sorun oluyor, kısır döngüye giriyor süreç.
3.)Fotoğraf uygulamasında bir klasörde bulunan resim ya da videoyu başka klasöre taşı dediğimde başarılı diyor ama taşımıyor. Dosya Yönetici uygulamasından taşıma yaptığımda düzeliyor. Hatta böyle yapıp fotoğraf uygulamasına girdiğimde başka klasörlerdeki fotoğraf başka klasörün içindeymiş gibi buga giriyor. Hatta klasör içindeki sayı bile karışıyor anlık. Kapatıp açtığımda düzeliyor. Yani büyük bir bug sorunu var.
4.) Yine yeni Android sürümüyle bazen yazı yazacağım yerde klavye açılmayabiliyor ve bazen de parmak izimi algılamıyor.