ColorOS 12.1 güncelleme

Yasarkaracam

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5
Dün akşam itibariyle oppo reno 5 cihazıma color OS 12.1 güncellemesi geldi ne gibi değişiklikler oldu fark eden var mı

apocan35

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5
Evet güncelleme yaptım ve 12 güncellemesiyle olusan yazılımsal sorunlar giderildi diyebilirim otomatik optimize etme artık düzgün şekilde çalışıyor ve gece yüzümü tanımıyodu kamera şuanda sıkıntısız. Batarya konusu 1 haftaya ortaya çıkar bakalım iyileşme varmı

tnkclml

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Reno 4 e ne zaman gelir arkadaşlar tahmini öngörüsü olan var mı?

apocan35

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5
Hadi bakalım. Bu iyi haber
Evet kardeşim bu güncelleme 12 güncellemesinin tüm hantallığını aldı performans olarakta telefon ilk günkü haline döndü şuan. Giderilemeyen tek sorun Kamerayı açınca 1 saniyelik bi kasma söz konusu ilk günden beri hala aynı maalesef
Mesajlar birleştirildi:

Kardeşim tahminim sizede artık güvenlik güncellemesi gelmez sonraki güncelleme 12 olcaktır büyük ihtimalle. Çok büyük değişiklikler yok güncellemede haberin olsun arayüz, daha çok özellestirme ve en önemlisi yapılan bu 12.1 güncellemesiyle telefon canavar oldu şuan

tnkclml

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Evet kardeşim bu güncelleme 12 güncellemesinin tüm hantallığını aldı performans olarakta telefon ilk günkü haline döndü şuan. Giderilemeyen tek sorun Kamerayı açınca 1 saniyelik bi kasma söz konusu ilk günden beri hala aynı maalesef
Mesajlar birleştirildi:

Kardeşim tahminim sizede artık güvenlik güncellemesi gelmez sonraki güncelleme 12 olcaktır büyük ihtimalle. Çok büyük değişiklikler yok güncellemede haberin olsun arayüz, daha çok özellestirme ve en önemlisi yapılan bu 12.1 güncellemesiyle telefon canavar oldu şuan
Hocam biz 12 yi yükledik 20 gün önce zatende batarya ile ilgili problemler oldu benim bahsettiğim 12.1 ile bu problemin çözülmesi onu sormuştum aslında ne zaman gelir diye. Telefon bertat oldu çünkü

apocan35

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5
Hocam bu 2 hafta içinde kesin gelir bana öyle geldi çünkü. Batarya konusunda bişey diyemem yeni güncelleme ama oturdu yani 12 deki gibi somurmuyo şuanda bataryayı. Bide hocam telefona güncelleme yaptıktan sonra mutlaka ama mutlaka wipe cache yap eski güncellemeden kalma ufak tefek dosyalar vs kalıyo emin ol telefon kendine gelir yüksek ihtimalle

tnkclml

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Hocam bu 2 hafta içinde kesin gelir bana öyle geldi çünkü. Batarya konusunda bişey diyemem yeni güncelleme ama oturdu yani 12 deki gibi somurmuyo şuanda bataryayı. Bide hocam telefona güncelleme yaptıktan sonra mutlaka ama mutlaka wipe cache yap eski güncellemeden kalma ufak tefek dosyalar vs kalıyo emin ol telefon kendine gelir yüksek ihtimalle
Önei için teşekkürler hocam nasıl yapılır bu metod kısaca söyleyebilirmisiniz. Birde garanti durumu u etkilermi