Yardım ColorOs 7.1-colorOs 7.2

Alig

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Reno 3 pro da coloros 7.1 ya da colorOS 7.2 yok bunu arkadaşımın 2z sine bakınca anladım sebebi ne ya da sadece bende mi yok ?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Reno proda ne var peki

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Güncelleme taraması yaptınız mı
Mesajlar birleştirildi:

Zaten yakında coloros 11 ilk alacaklar arasındasınız ondan dolayı kutudan çıkan sürüm ile devam edebilir

Alig

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Güncelleme taraması yaptınız mı
Mesajlar birleştirildi:

Zaten yakında coloros 11 ilk alacaklar arasındasınız ondan dolayı kutudan çıkan sürüm ile devam edebilir
Tarama yaptım ama yok almıyor o da doğru da merak ettim neden yani üst model telefonun güncel sürümü alamaması saçma geldi :)

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Bu siteden .ozip dosyasını indirin ve Recovery Mode yardımı ile kurun.

Yazılım Güncellemesi menüsünde sürüm numaranız "CPH2009_11_A.48" ile bitiyorsa telefonunuz günceldir, bu sebepten ötürü yukarıda bulunan linki kurmanıza gerek yoktur. Eğer daha farklı bir sürüm numarası mevcut ise aşağıdaki işlemleri uygulayın.

İşlemler :
1- İlk olarak verdiğim site linkine girin ve en son dosyayı telefonunuza indirin( sürüm numarası A.48 ile biten en son güncellemedir ).
2- Telefonu kapatın.
3- Telefon kapandıktan sonra 'Ses Kısma', 'Güç Düğmesi' tuşlarına aynı anda basılı tutun. Bir süre bekleyin ve sol alt kısımda "RECOVERY MODE" yazısı çıkana kadar ellerinizi tuşlardan çekmeyin.
4- Gelen menüde, dil seçimini yaptıktan sonra 'Install from storage device' yazısına tıklayın ve indirdiğiniz dosyayı seçip, kurulumun tamamlanmasını bekleyin.

Son düzenleme:

Alig

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Pi
Bu siteden .ozip dosyasını indirin ve Recovery Mode yardımı ile kurun.

Yazılım Güncellemesi menüsünde sürüm numaranız "CPH2009_11_A.48" ile bitiyorsa telefonunuz günceldir, bu sebepten ötürü yukarıda bulunan linki kurmanıza gerek yoktur. Eğer daha farklı bir sürüm numarası mevcut ise aşağıdaki işlemleri uygulayın.

İşlemler :
1- İlk olarak verdiğim site linkine girin ve en son dosyayı telefonunuza indirin( sürüm numarası A.48 ile biten en son güncellemedir ).
2- Telefonu kapatın.
3- Telefon kapandıktan sonra 'Ses Kısma', 'Güç Düğmesi' tuşlarına aynı anda basılı tutun. Bir süre bekleyin ve sol alt kısımda "RECOVERY MODE" yazısı çıkana kadar ellerinizi tuşlardan çekmeyin.
4- Gelen menüde, dil seçimini yaptıktan sonra 'Install from storage device' yazısına tıklayın ve indirdiğiniz dosyayı seçip, kurulumun tamamlanmasını bekleyin.
Bende CPH_11_A.52 yazıyor ben bunu gördüm de A.52 daha büyük A.48 den diye ilgilenmedim :)

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Pi

Bende CPH_11_A.52 yazıyor ben bunu gördüm de A.52 daha büyük A.48 den diye ilgilenmedim :)
Dediğiniz gibide olabilir. Siteye daha geç yükleniyor, yeni sürümler. Belki A.52 daha yüksek bir sürüm olabilir, bunu anlamak için yapmanız gereken şey dediklerimi yapmak. A.48 sürümünü kurduğunuzda hata verir ise sizin kullandığınız en güncel sürümdür.

Alig

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro