Tartışma ColorOs 7 değişiklikleri

melikosmanfb

Melik
Forum Ekibi
Süper Mod
Vali
Katılım
22 Mar 2020
Mesajlar
272
Forum puanı
156
Puanları
360
Bundan önce Huawei,Xiamoi cihazları kullanmıştım.Telefonlara basit bir güncelleme geldiğinde bile değişikliği,performans artışını ciddi şekilde fark ediyordum.


Burda ki OPPO'nun kendi Youtube kanalında paylaştığı ColorOS 7 Highlights(Öne çıkanları) videosunu izlediğimde özelliklerin %90'una ColorOS 6 cihazların sahip olduğun gördüm yeni gelecek tek özellik Dark Mode (Karanlık Mod) gibi duruyor.Koskoca dünya pazarında aktif bir rol oynayan firmanın yeni güncelleme videosu içinde "Yumuşak kenarlı ikonlar ve tasarım" diye reklam yapması bana çok komik geldi açıkcası.

Acaba benim mi gözden kaçırdığım bir şey var veya İngilizcem mi yetersiz kalıyor diye düşünüp ColorOS7 beta sürecine katılıp video çeken Hindistanlı Youtuberların videosunu izledim ve yine aynı şekilde hayal kırıklığıyla kaldım umarım gördüklerim beni yanıltır gerçek bir güncelleme ile karşılaşırız.

Gelecek özelliklerden ziyade en büyük sorun perfomans ve batarya ömrü düşüşü büyük firmalar bile bununla baş etmekte zorlanıyor umalım ki perfomans düşüşü yaşatıp yeni güncelleme beklemek zorunda bırakmasınlar bizi...
 
Reklam

eurobaz

Yabancı
Forum Üyesi
A5 2020
Katılım
18 Ocak 2020
Mesajlar
18
Forum puanı
7
Puanları
30
Yaş
22
Güncelleme konusunda baya sınıfta kalıyor bence oppo. Kullandığım telefondan gayet memnunum ama aylık güvenlik yamaları bile çıktıktan aylar sonra geliyor
 
Üst