Tartışma ColorOS 7 güncelleme yorumları

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
ColorOS 7 güncellemesi hakkında düşüncelerinizi bu konu altında yazabilirsiniz.

Lütfen ColorOS 7 alan arkadaşlar yazsın sadece, aldığınızdan beri sevdiğiniz/sevmediğiniz özellikler vs.

Keremsefa35

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben güncellemeyi aldım değişen bişey yok aslında. Sadece daha stabil ve batarya ömrü olarak daha tutumlu bi hale geldi. Sebebi sanırım dark mode. Amoled ekranlarda güç tasarrufu olarak gayet iyi iş çıkarıyo ve göz zevkine daha çok hitap ediyor.

Theme store konusunda aramızdan birinşn cihazı feda etmek suretiyle system dizinindeki theme store u değiştirip denemesi lazım.
Mesajlar birleştirildi:

ColorOS 7 Güncellemesini almış güncellemeyi forumumuza video ile tanıtmak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir.

Ben tanıtırım hocam

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben güncellemeyi aldım değişen bişey yok aslında. Sadece daha stabil ve batarya ömrü olarak daha tutumlu bi hale geldi. Sebebi sanırım dark mode. Amoled ekranlarda güç tasarrufu olarak gayet iyi iş çıkarıyo ve göz zevkine daha çok hitap ediyor.

Theme store konusunda aramızdan birinşn cihazı feda etmek suretiyle system dizinindeki theme store u değiştirip denemesi lazım.
Mesajlar birleştirildi:

Ben tanıtırım hocam

Ne demek değişen bir sey yok hocam, bütün heves gitti.

W

wittroc

Guest
Ne demek değişen bir sey yok hocam, bütün heves gitti.
Ekran görüntüleri attılar. Bakabilirsiniz.
Mesajlar birleştirildi:

Ekran görüntüleri attılar. Bakabilirsiniz.
Bu konudan bakabilirsiniz hocam:

Moderatör tarafında düzenlendi:

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Güncellemeyi aldım, oldukça akıcı çok güzel. Dark mode sayesinde inanılmaz derecede pil performansı sergiliyor. Telefon daha bir hızlanmış gibi hissettim. Fotoğraflar kısmı bence eskisine göre daha güzel olmuş. Bildirim çubuğuna bayıldım, inanılmaz güzel. Sevmediğim kısım çekmece modu kullanıyorum, simgeler biraz büyümüş :)

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Güncellemeyi aldım, oldukça akıcı çok güzel. Dark mode sayesinde inanılmaz derecede pil performansı sergiliyor. Telefon daha bir hızlanmış gibi hissettim. Fotoğraflar kısmı bence eskisine göre daha güzel olmuş. Bildirim çubuğuna bayıldım, inanılmaz güzel. Sevmediğim kısım çekmece modu kullanıyorum, simgeler biraz büyümüş :)
Güncelleme geldi fakat onda bile bekliyoruz bu nasıl bir iştir anlamıyorum bari bu aşamada bekletme yaa :(