Çözüldü Coloros 7 güncellemesi sonrası telefon da donma ve yavaşlama sorunu

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar telefonum güncelleme öncesi gayet hızlı ve akıcı idi ama güncelleme sonrası yavaşlama ve donmalar başladı, sonra Kaan bey hard reset atmamı söylemişti yaptım düzeldi ama şimdi yine başladı, kapatıp açınca düzeliyor telefon , sürekli kapatıp açmam mı lazım böyle, ne yapmam lazım yeni bileyler mi yapmak gerekir yada servise mi yollamam lazım , yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Güncellemenin tam olarak oturması için 1-2 tane daha performans güncellemesini beklemekten başka çare yok maalesef.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkür ederim.konuyu kapatayım mı ozaman ,peki bu güncelleme özellikleri aktif olmaması yaptığım hard resetten dolayı mı ,düzelir mi sonra peki?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-05-14-21-49-87.jpg
    Screenshot_2020-07-05-14-21-49-87.jpg
    169.3 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Upvote 0

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Teşekkür ederim.konuyu kapatayım ozaman ,peki bu güncelleme özellikleri aktif olmaması yaptığım hard resetten dolayı mı ,düzelir mi sonra peki
Diğer güncellemelerde özellikler kısmı düzelecektir. Donmaların olması normal diyebilirim çoğu insan yakınıyordu. C.22 sürümü fazlasıyla sıkıntılı bir sürüm.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkür ederim cevabınız için. :)
Mesajlar birleştirildi:

Konuyu kapatmam gerekiyor mu , gerekiyorsa nereden yapılıyor bulamadım da :)

Son düzenleme:
Upvote 0

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
@Elif - Sorununuz çözüldüyse konu düzenleme kısmındaki etiketlerden "Çözüldü" etiketini seçmeniz ve konuyu düzenlemeniz yeterlidir.

Upvote 0

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Güncelleme sonrası olabiliyor böyle şeyler. Bende de ısınma problemi mevcut, donma kasma yaşamadım. Konuyu kapatmaya da gerek yok belki başka arkadaşlarımız da bu konu altında güncelleme sonrası yaşadığı problemleri bizlerle paylaşabilir

Upvote 0