Coloros 7 Sanal Düğmeler Eksikliği

kulakackaan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba,

Coloros 6 da bulunan sanal düğmelerden biri coloros 7 de kaldırılmış sanırım.
Ana ekran düğmesi üzerinde parmağı gezdirdikçe açık uygulamaların ön izlemesi üzerinde gezen ve istediğiniz uygulama üzerindeyken bırakınca o uygulamaya atlayan 3. Sanal düğmeler seçeneği vardı. Gördüğüm en işlevsel sanal düğmeydi. Onu geri getirmenin bir yolu var mı acaba?

Diğer bir konu ise kartvizit fotoğrafı ile kişi ekleme özelliği coloros7 ve 6 nın manuelinde görünüyor fakat ben telefonumda bulamadım. Telefona özel bir şey midir?

( Ekli resimde alttaki iki seçenek)

Reno 2z

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-10-16-30-41-94_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg
    Screenshot_2020-09-10-16-30-41-94_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg
    83.1 KB · Görüntüleme: 58

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba,

Ana ekran düğmesi üzerinde parmağı gezdirdikçe açık uygulamaların ön izlemesi üzerinde gezen ve istediğiniz uygulama üzerindeyken bırakınca o uygulamaya atlayan 3. Sanal düğmeler seçeneği vardı. Gördüğüm en işlevsel sanal düğmeydi. Onu geri getirmenin bir yolu var mı acaba?

Diğer bir konu ise kartvizit fotoğrafı ile kişi ekleme özelliği coloros7 ve 6 nın manuelinde görünüyor fakat ben telefonumda bulamadım. Telefona özel bir şey midir?

Reno 2z
Kanka eksik değil en altaki 2 tane varya birisi geri birisi yukarı kaydırınca biden tiklayinca çalışıyor hatırladığım kadarıyla yukarı kaydirinca uygulamalar geliyor görev yöneticisi tıklayınca ana menüye dönüyor
Mesajlar birleştirildi:

Screenshot_2020-09-10-18-39-56-24.jpg

Böylemi gözüküyor anlamadım ne demek istediğinizi tam

kulakackaan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kanka eksik değil en altaki 2 tane varya birisi geri birisi yukarı kaydırınca biden tiklayinca çalışıyor hatırladığım kadarıyla yukarı kaydirinca uygulamalar geliyor görev yöneticisi tıklayınca ana menüye dönüyor
Mesajlar birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 1556
Böylemi gözüküyor anlamadım ne demek istediğinizi tam
Sizin attığınız resimde 2 seçenek var. Benim attığımda 4 seçenek var. 3 ve 4. seçenekte görünen home key düğmesine basınca ana sayfaya dönüyor. Parmağınızı üstünde sola sağa gezdirdikçe de açık uygulamalar arasında geziniyor alt+TAB yapar gibi.(googşe klavyedeki boşluk tuşuna basılı tutarak kaydırdıkça imlecin kayması gibi düşünün)
Fakat coloros 7 de bu 3 ve 4. seçeneği göremedim.

Kusura bakmayın anlaşılmıyorsa. Bu kadar tarif edebildim.

faruk174

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Sizin attığınız resimde 2 seçenek var. Benim attığımda 4 seçenek var. 3 ve 4. seçenekte görünen home key düğmesine basınca ana sayfaya dönüyor. Parmağınızı üstünde sola sağa gezdirdikçe de açık uygulamalar arasında geziniyor alt+TAB yapar gibi.(googşe klavyedeki boşluk tuşuna basılı tutarak kaydırdıkça imlecin kayması gibi düşünün)
Fakat coloros 7 de bu 3 ve 4. seçeneği göremedim.

Kusura bakmayın anlaşılmıyorsa. Bu kadar tarif edebildim.
Daha fazlaya tıklada ne var

xbages

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba,

Reno 2z

Güncellemeyi yaptığım gün şok oldum o özelliğe geri döndürmek istedim başaramadım gerçekten en işlevsel oydu fakat el hareketlerine alışınca çok daha rahat ediyorsun dene derim. 1 2 hafta hafif zor oldu ama şuan çok rahat kullanıyorum.

kulakackaan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Güncellemeyi yaptığım gün şok oldum o özelliğe geri döndürmek istedim başaramadım gerçekten en işlevsel oydu fakat el hareketlerine alışınca çok daha rahat ediyorsun dene derim. 1 2 hafta hafif zor oldu ama şuan çok rahat kullanıyorum.
El hareketleri derken iki yandan kaydırmalı olanlar mı?

Bu arada yalnız olmadığımı bilmek sevindirici :)