ColorOS11 Haziran ayı 2021 güncelleme takvimini açıkladı

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
İlk olarak, Oppo A53 ve F17, Hindistan ve Endonezya'da sırasıyla 17 ve 26 Haziran tarihleri arasında ColorOS 11'in istikrarlı güncellemelerini paketlemeye hazırlanıyor.

upload_2021_06_08_17_22_22_380.jpg

Daha sonra, Reno2 Z, 17 Haziran'dan itibaren Avustralya, Almanya, Rusya ve Kazakistan'da ColorOS 11'e güncellenecek.

upload_2021_06_08_17_22_55_294.jpg

Hindistan ve Endonezya'da, Oppo A54 ve Oppo Reno, sırasıyla 16 ve 29 Haziran tarihleri arasında ColorOS 11 beta programı tarafından alınacak.

upload_2021_06_08_17_23_31_719.jpg

upload_2021_06_08_17_24_20_801.jpg

Kaynak: mobile.twitter.com./oppo

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
İlk olarak, Oppo A53 ve F17, Hindistan ve Endonezya'da sırasıyla 17 ve 26 Haziran tarihleri arasında ColorOS 11'in istikrarlı güncellemelerini paketlemeye hazırlanıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 3160

Daha sonra, Reno2 Z, 17 Haziran'dan itibaren Avustralya, Almanya, Rusya ve Kazakistan'da ColorOS 11'e güncellenecek.

Ekli dosyayı görüntüle 3161

Hindistan ve Endonezya'da, Oppo A54 ve Oppo Reno, sırasıyla 16 ve 29 Haziran tarihleri arasında ColorOS 11 beta programı tarafından alınacak.

Ekli dosyayı görüntüle 3162

Ekli dosyayı görüntüle 3163

Kaynak: mobile.twitter.com./oppo
Elif hanım Forum olarak bu ay ki güncelleme planını yayımlama konusunda bayağı bir geç kaldınız. Reno 2 Z bu ayda yok maalesef.

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Ya arkadaşlar iyide bundan önceki ayda da aynı şeyler yazıyordu aynı tarih aynı modeller ongoing devam eden demek değil mi:(

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ongoing Çin de ve uzak doğuda devam eden Avrupa kapsam dışı maalesef. Ongoing resminin altında not olarak Avrupa ve Avrupa ekonomik bölge dahil değildir diye var dikkat ederseniz.

CSHBILAL

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Aynı sorunun cevabını bende bekliyorum. Oppo reno 5g ( 10x zoom ) tam olarak ne zaman güncelleme alacak. Arkadaşın dediği gibi sürekli ongoing yazıyor ama ne gelen var nede giden

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Ongoing Çin de ve uzak doğuda devam eden Avrupa kapsam dışı maalesef. Ongoing resminin altında not olarak Avrupa ve Avrupa ekonomik bölge dahil değildir diye var dikkat ederseniz.
Peki daha açıklayıcı olabilirsek yani mesela a91 e ne zaman gelir.. öngörünuz nedir acaba birde reno z2 ye tâbi oda arkadaşım için
Mesajlar birleştirildi:

Ben şunu anladım gerçekten güncelleme takvimi çok yavaş ayda bir ülkeye bile vermiyorlar gibi bişey belki 3ayda bir ülke hı ne dersiniz.ornek: Bir önceki Mayıs ayına bakın orda da a91 için Kazakistan Ukrayna Rusya diyordu şimdi de aynı ülkeler.. ee ne anladık

CSHBILAL

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Arkadaşlar güncelleme konusunda şikayet ediyorsunuz ama bence haksızlık yapiyorsunuz. Oppo da bilirdi cihaz üzerinden direk güncelleme verip 2 ay gibi bir sürede tüm cihazları güncel tutmayı. Ama oppo ne yapıyor usb bellek yardımı ile direk kullaniciya götürüp veriyor yeni güncellemeyi. O yüzden bu kadar uzun sürüyor. Geçen arkadaşta ps oynarken kapi çaldı oppo şapkalı çalışan getirdi güncellemeyi yanında lokumda vardı. Azz bişi sabırlı olun lütfen

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Hocam ne diyon Allah aşkına eskilerin bir lafı var bilin mi..derler ki oyun bilmeyen yerim dardır dermiş.. şimdi senin dediğine göre oppo tamda öyle bişey..ne şikayetçi olmayacam yaa sırf bu sebepten telefonu sayabilirim bile.. Yok neymiş de USB üzerinden yok bilmem neden.. bakın ben Bir konu paylaştım onu cevaplayabilir seniz tamam diyecem