Coloros7 Stabilizasyon problemi

telta27

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar sadece bendemi var bilmiyorum ama ayarlar kısmı aşağı yukarı kaydırma olsun Instagram Facebook Chrome gibi uygulamalar stabil değil akışkanlık yok tazeleme hızı gibi bişe güncelleme gelmeden önce sıkıntı yoktu güncelleme geldikten sonra böyle sorunlarla karşılaşıyorum hiç hoşuma gitmiyor

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bende de olmaya başladı klavye felan donuyor arada fakat format atınca düzelir diye düşünüyorum.Çünkü yüksek boyutlu sistem ana güncellemelerinden sonra telefonda kalıntı dosyalar kalabiliyor.

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Bugün başıma geldi, anasayfa veya arama kısmına girdiğim zaman telefon dondu ne aşağı hareket ettirebildim ne sayfadan geri çıkabildim

W

wittroc

Guest
Instagram da değil sorun, arama yerinde ve anasayfada bugün çok takılmalar yaşadım
Sürekli bir yerden patlak verdiğinden belli olmaz. Birkaç gün önce keşfet yüklenmiyordu, şimdi ise videolar açılmıyor (başka bir arkadaşımda da). Kimden kaynaklı olduğu önemli değil ama kısa sürede çözülse iyi olur.

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Sürekli bir yerden patlak verdiğinden belli olmaz. Birkaç gün önce keşfet yüklenmiyordu, şimdi ise videolar açılmıyor (başka bir arkadaşımda da). Kimden kaynaklı olduğu önemli değil ama kısa sürede çözülse iyi olur.

Instagramda mesajlar açılmadı bugün, herkeste farklı sorunlar var

yaka

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
ben indirme yapmak istediğimde sorun yaşıyorum. chrome, opera yada edge üzerinden herhangi birşey indirmek istediğimde indirme yapmıyor. sayfa yenilemek istediğimde takılıyor. indirme linkine basılı tutup gizli sekmede aç dersem, ancak öyle indiriyor. onun dışında sorun henüz gözüme çarpmadı.