Dosya Yöneticisi

Oğuz Temülken

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
A9 2020
Herkese iyi günler dilerim. Oppo dosya yöneticisi son sürümünü indirdim. Yalnız Türkçe olarak kullanamıyorum. İngilizce kullanıyorum. Son sürüm Türkçe versiyonunu paylaşabilecek bir arkadaş var mı? Şimdiden teşekkür ederim

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Herkese iyi günler dilerim. Oppo dosya yöneticisi son sürümünü indirdim. Yalnız Türkçe olarak kullanamıyorum. İngilizce kullanıyorum. Son sürüm Türkçe versiyonunu paylaşabilecek bir arkadaş var mı? Şimdiden teşekkür ederim
Dosya Yöneticisi sürüm kaçı kullanıyorsunuz ve telefonunuz COLOROS 11 mi 12 mi

Oğuz Temülken

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
A9 2020
Ayarlar, uygulama yönetimi, en baştaki uygulama listesi buradan dosya yöneticisine gelin ve basın sağ üstteki iki noktaya basın ve güncellemeleri kaldırın deyin, eski sürüme dönecektir.
Teşekkür ederim. Bu haliyle rahat kullanıyorum ama son güncellemelerde kullandığım şu anki versiyonun Türkçe si mevcut. Arkadaşlardan paylaşmalarını rica ediyorum. Eski sürümde güzel ama yeni sürüm daha şık ve derli toplu.

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Teşekkür ederim. Bu haliyle rahat kullanıyorum ama son güncellemelerde kullandığım şu anki versiyonun Türkçe si mevcut. Arkadaşlardan paylaşmalarını rica ediyorum. Eski sürümde güzel ama yeni sürüm daha şık ve derli toplu.
APK'yı paylaşabilir misiniz? Türkçe olanının son surumunu hemen indireyim. Teşekkürler.

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yeni sürümün Türkçe versiyonunu paylaşırsanız seviniriz. Ayrıca Reno 2z için Uygulama Güncellemeleri başlığında bende kenar çubuğu vb.uygulamaların Türkçe son sürümlerini paylaştım. Belki ilgilenirseniz.

Oğuz Temülken

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
A9 2020
Yeni sürümün Türkçe versiyonunu paylaşırsanız seviniriz. Ayrıca Reno 2z için Uygulama Güncellemeleri başlığında bende kenar çubuğu vb.uygulamaların Türkçe son sürümlerini paylaştım. Belki ilgilenirseniz.
İşte coloros 12 yüklü telefonlarda son güncelleme sonrası geldi. Bende arkadaşlardan apk dosyasını paylaşmalarını rica ediyorum. Bende de Türkçe versiyonu yok. Evet reno 2z konusundaki uygulamaları denedim. Ama maalesef akıllı kenar çubuğu çalışmadı bende. Elinize sağlık, emek sarf etmişsiniz. Teşekkür ederim