Ekran Koruyucu

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba,hangi marka ekran koruyucuları kullanıyorsunuz?
Hangi markayı önerirsiniz ve nerden satın aldınız?
Cevaplarınızı merak ediyorum malûm bir çok kişide fark etmiştir Reno 2Z cihazımın kendisinden olan ekran koruyucu çok kötü malûm sizde fark etmişsinizdir.
Screenshot_2020-04-10-20-16-58-10.png

Yukarda ki ürünü kullanan var mı? Deneyimlerini de paylaşıp bilgilendirirse memnun kalırım ben almayı düşünüyorum.

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Merhaba, bu markayı bilmiyorum ama zore marka gayet kaliteli

Upvote 0

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Hocam açık konuşmak gerekirse 10 liralık kullanıyorum aldığımdan beri. Telefonu düşüren,vuran,çizen bir insan değilim. O yüzden 5 6 aydır aynı kırılmaz tek bir çizik dahi yok :) Ama kılıfa çok büyük mevlalar veriyorum o ayrı. :)

bu yorumu sanki ben yapmışım gibi. her telefonumda 10 tllik koruyucu taktırdım, şu ana kadar aldığım kılıflarla ufak bir kılıfçı açabilirim :)

Upvote 0

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
D
Doğrudur. Ben sıkıldığım kılıfı atıyorum, bir kılıfı en uzun kullanma sürem 2 ay sonra çöp. Aslında yanlış birşey ama yıllardır aynı huy. Huylu huyundan vazgeçmez demiyorlar boşuna.:)

ben de kılıflardan hemen sıkılan biriyim. her telefoncunun önünden geçerken muhakkak kılıflara bakarım. e ne yapalım huy :)

Upvote 0
W

wittroc

Guest
Merhaba,hangi marka ekran koruyucuları kullanıyorsunuz?
Hangi markayı önerirsiniz ve nerden satın aldınız?
Cevaplarınızı merak ediyorum malûm bir çok kişide fark etmiştir Reno 2Z cihazımın kendisinden olan ekran koruyucu çok kötü malûm sizde fark etmişsinizdir.
Ekli dosyayı görüntüle 212
Yukarda ki ürünü kullanan var mı? Deneyimlerini de paylaşıp bilgilendirirse memnun kalırım ben almayı düşünüyorum.
Hocam bana hediye koruyucu da vermişlerdi ama bulabilirsem markasını yazarım. Sizin de dediğiniz gibi kutu içinden çıkan koruyucu berbat. İlk günden daha hiçbir şey yapmamışken üzerinde kocaman bir çizik vardı.

Upvote 0

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Hocam açık konuşmak gerekirse 10 liralık kullanıyorum aldığımdan beri. Telefonu düşüren,vuran,çizen bir insan değilim. O yüzden 5 6 aydır aynı kırılmaz tek bir çizik dahi yok :) Ama kılıfa çok büyük mevlalar veriyorum o ayrı. :)
bu yorumu sanki ben yapmışım gibi. her telefonumda 10 tllik koruyucu taktırdım, şu ana kadar aldığım kılıflarla ufak bir kılıfçı açabilirim :)
Bende sizin gibiyim o konuda kılıf sevdası var her cep telefonu için onlarca kılıf birikti evde Spigen bayiiliği alabilirim :D

Upvote 0