• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Ekran Koruyucu

meliksahserefli

Oppo Forum Yönetici
Yetkili
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba,hangi marka ekran koruyucuları kullanıyorsunuz?
Hangi markayı önerirsiniz ve nerden satın aldınız?
Cevaplarınızı merak ediyorum malûm bir çok kişide fark etmiştir Reno 2Z cihazımın kendisinden olan ekran koruyucu çok kötü malûm sizde fark etmişsinizdir.
Screenshot_2020-04-10-20-16-58-10.png
Yukarda ki ürünü kullanan var mı? Deneyimlerini de paylaşıp bilgilendirirse memnun kalırım ben almayı düşünüyorum.

Reklam

kaanguvenal

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba, bu markayı bilmiyorum ama zore marka gayet kaliteli

Upvote 0

sharK

İrem
Yetkili
Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Hocam açık konuşmak gerekirse 10 liralık kullanıyorum aldığımdan beri. Telefonu düşüren,vuran,çizen bir insan değilim. O yüzden 5 6 aydır aynı kırılmaz tek bir çizik dahi yok :) Ama kılıfa çok büyük mevlalar veriyorum o ayrı. :)

bu yorumu sanki ben yapmışım gibi. her telefonumda 10 tllik koruyucu taktırdım, şu ana kadar aldığım kılıflarla ufak bir kılıfçı açabilirim :)

Upvote 0

sharK

İrem
Yetkili
Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
D
Doğrudur. Ben sıkıldığım kılıfı atıyorum, bir kılıfı en uzun kullanma sürem 2 ay sonra çöp. Aslında yanlış birşey ama yıllardır aynı huy. Huylu huyundan vazgeçmez demiyorlar boşuna.:)

ben de kılıflardan hemen sıkılan biriyim. her telefoncunun önünden geçerken muhakkak kılıflara bakarım. e ne yapalım huy :)

Upvote 0

witrocc

『  』
Yetkili
Kategori Moderatörü
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba,hangi marka ekran koruyucuları kullanıyorsunuz?
Hangi markayı önerirsiniz ve nerden satın aldınız?
Cevaplarınızı merak ediyorum malûm bir çok kişide fark etmiştir Reno 2Z cihazımın kendisinden olan ekran koruyucu çok kötü malûm sizde fark etmişsinizdir.
Ekli dosyayı görüntüle 212
Yukarda ki ürünü kullanan var mı? Deneyimlerini de paylaşıp bilgilendirirse memnun kalırım ben almayı düşünüyorum.
Hocam bana hediye koruyucu da vermişlerdi ama bulabilirsem markasını yazarım. Sizin de dediğiniz gibi kutu içinden çıkan koruyucu berbat. İlk günden daha hiçbir şey yapmamışken üzerinde kocaman bir çizik vardı.

Upvote 0

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hocam açık konuşmak gerekirse 10 liralık kullanıyorum aldığımdan beri. Telefonu düşüren,vuran,çizen bir insan değilim. O yüzden 5 6 aydır aynı kırılmaz tek bir çizik dahi yok :) Ama kılıfa çok büyük mevlalar veriyorum o ayrı. :)
bu yorumu sanki ben yapmışım gibi. her telefonumda 10 tllik koruyucu taktırdım, şu ana kadar aldığım kılıflarla ufak bir kılıfçı açabilirim :)
Bende sizin gibiyim o konuda kılıf sevdası var her cep telefonu için onlarca kılıf birikti evde Spigen bayiiliği alabilirim :D

Upvote 0

kaanguvenal

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
ikisi de aynı satıcı seç beğen al @melikosmanfb

Upvote 0