Tartışma Ekran Koruyucu

Erolalper

Yazar Üye
Forum Üyesi
Reno 2Z
Forum puanı
36
Online alımlarda ve belirli siteler üzerinde belirli saticilardan alındığında geçerliydi. Yoksa benim kutuda da bir ibare yok.

Erolalper

Yazar Üye
Forum Üyesi
Reno 2Z
Forum puanı
36
Kendim hep nano ekran koruyucu kullanıyorum kırılmaz cam gibi sert değil esnek ve daha ince bu markayı kullanmadım ama nanoymuş buda
Linkleri görebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısınız. Giriş yap veya üye ol.
Hocam bu ürün tam ekran için mi, yani kenarlardaki egimlere de mi yapışıyor, hic boşluk kalmıyor mu ekranda. Bugün Nano blue ürün aldım tam ekran değil, oldu olmadı ortalanmadi derken ürüne toz yapıştı yapamadım

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Emektar Üye
Reno 2Z
Forum puanı
165
Hocam bu ürün tam ekran için mi, yani kenarlardaki egimlere de mi yapışıyor, hic boşluk kalmıyor mu ekranda. Bugün Nano blue ürün aldım tam ekran değil, oldu olmadı ortalanmadi derken ürüne toz yapıştı yapamadım
ben bu markayı kullanmadım başka markanın nano camını kullandım tam kaplıyordu buda tam kaplıyodur büyük ihtimalle toz olayına gelirsek çok dikkat istiyor tozsuz ortamda yapmak lazım toz yapışsa bile içerisinden bant tarzı şeyler çıkıyor ekrana veya koruyuca yapışan tozları bant yardımıyla temizleyebiliyorsunuz ama gerçekten zahmetli bir işlem.