Tartışma Faturalı Hat mı? Faturasız Hat mı? Kullanıyorsunuz

Faturalı Hat mı? Faturasız Hat mı? Kullanıyorsunuz

• Faturalı Hat Kullanıyorum

• Faturasız Hat Kullanıyorum

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Herkese merhaba Faturalı Hat mı? Faturasız Hat mı? Kullanıyorsunuz neden?

Ben faturasız kullanıyorum 33TL ye 8GB internet 750DK 5000SMS paketi kullanıyorum TL yükleyerek. Faturalı hatlarda tarife hakkında tam bilgi vermiyorlar sonra paket aşımı oluyor 40 liralık fatura 400lira geliyor çevremdeki insanlarda bu şekil oldu hep. Ekstradan ücret çıktı tarife aşımı vs. ücretler. Belkide bana öyle denk gelmiştir.Fakat bilgi vermek için aradıklarında sürekli faturalı kampanyaları sunduklarında reddediyorum.

opp.jpg

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Bende faturalı tarafındayım, 1000 dakika 1000 sms 20gb internet 45 lira Türk Telekomda memnunum

W

wittroc

Guest
5 GB internet, 750 dakika, 250 + 500 SMS. Hediye olarak Vodafone TV'ye 2 GB verildi ama virüs sonrası herkese verdiler sanırım. Ayrıca kalan kullanımlar bir dahaki ay kullanılabiliyor.

serkan.1969

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Her Yöne 2500 dk 4000 sms 40 gb internet 160 tl ödüyorum şirket hattı kullanıyorum faturalı olarak türk telekom çokta memnunum gerek kalite olarak gerek hizmet fiyat olarak

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Ölümüne faturasız hat. Faturalı hat net kazık. İlk ay bilmem ne bilmem ne sadece 20 tl sonra bir bakıyorsunuz olmuş size 50 tl. Neden diye soruyorsunuz "efendim işte şu şu oldu, o yüzden 50 tl" kusura bakmasınlar, zaten faturasızsanız ve sizi arıyorlarsa sizi faturalıya geçirmek için arıyorlar, hepsine seri şekilde "teşekkürler faturalı hat istemiyorum" deyip kapatıyorum, hatta bir kere bana bir adam resmen yalvarmıştı. Yok biz prim alıyoruz lütfen deneyin gerekirse tekrardan sözleşme derdi olmadan faturasıza geçebilirsiniz vs.vs. :)

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Ölümüne faturasız hat. Faturalı hat net kazık. İlk ay bilmem ne bilmem ne sadece 20 tl sonra bir bakıyorsunuz olmuş size 50 tl. Neden diye soruyorsunuz "efendim işte şu şu oldu, o yüzden 50 tl" kusura bakmasınlar, zaten faturasızsanız ve sizi arıyorlarsa sizi faturalıya geçirmek için arıyorlar, hepsine seri şekilde "teşekkürler faturalı hat istemiyorum" deyip kapatıyorum, hatta bir kere bana bir adam resmen yalvarmıştı. Yok biz prim alıyoruz lütfen deneyin gerekirse tekrardan sözleşme derdi olmadan faturasıza geçebilirsiniz vs.vs. :)
Aynılarını söylüyorum arayanlara duygularıma tercüman olmuşsun...

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
35 TL vodafone
1+ 10 GB 750 Dk 1000 sms vodafone 11 gb nın ayda sadece 2 3 gbını anca bitirebiliom