Yardım Fotoğraflarım gözükmüyor

Merveuysal

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno
Arkadaşlar merhaba. Dün gece birden fotograflarim uygulamada gözükmemeye başladı. Onceden fotograflara tikladigimda tum fotograf albümleri direk bir yerde çıkıyordu. Şimdi albumler bölümüne gelmem gerekiyor. Herhangi bi ayarlada oynamadim. Onceden tum bu fotoğraflar direkt fotoğraflar kismina tikladigimda bir arada çıkıyordu. Neden bole olmuş olabilir

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-18-19-17-59-78.jpg
    Screenshot_2021-06-18-19-17-59-78.jpg
    477.4 KB · Görüntüleme: 30

Hamitcoban55

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
OnePlus
@Merveuysal hanım bazen bende de öyle sorun oluyor, sorunu çözmek için fotoğraflar uygulamasına basılı tutun uygulama bilgileri-saklama alanı kullanımı-verileri temizle.
Bu işlemi yaptıktan sonra düzeliyor

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar merhaba. Dün gece birden fotograflarim uygulamada gözükmemeye başladı. Onceden fotograflara tikladigimda tum fotograf albümleri direk bir yerde çıkıyordu. Şimdi albumler bölümüne gelmem gerekiyor. Herhangi bi ayarlada oynamadim. Onceden tum bu fotoğraflar direkt fotoğraflar kismina tikladigimda bir arada çıkıyordu. Neden bole olmuş olabilir
Fotoğraf lar kısmına tıklayınca günlere bölerek çıkmıyor mu?

Ayarlar >uygulama yönetimi>uygulama listesi>buradan fotoğraflar seçiniz önbelleği ve verileri siliniz.

Upvote 0

Merveuysal

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno
@Merveuysal hanım bazen bende de öyle sorun oluyor, sorunu çözmek için fotoğraflar uygulamasına basılı tutun uygulama bilgileri-saklama alanı kullanımı-verileri temizle.
Bu işlemi yaptıktan sonra düzeliyor

Fotoğraf lar kısmına tıklayınca günlere bölerek çıkmıyor mu?

Ayarlar >uygulama yönetimi>uygulama listesi>buradan fotoğraflar seçiniz önbelleği ve verileri siliniz.

Cevaplar için çok teşekkürler. Dediğinizi yaptım fakat hala olmadı. Sadece screnshott albumundeki fotoğraflar çıkıyor. Digerlerini gormek icin albumlere girmem gerekiyor

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Birde hafıza kartı kullanıyorsanız onu devre dışı bırkınız sonrasında telefonu yeniden başlatın ,deneyiniz lütfen.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ayarlar>uygulama yönetimi> uygulama listesi>saklama alanı kullanımdan buradan önbelleği ve verileri siliniz.

Upvote 0