MOD GÜNCELLEME COLOROS (7) (11) VE (12.1 )FULL TEMALAR STORE 8.6.1 VE 8.2.0 APK

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Sürekli olarak büyük harf kullanımı
(KONUYU DİKKATLİCE OKUYUNUZ LÜTFEN)

BENİ BAYAĞI BU KONUDA UGRAŞTIRDI BU OPPO VE TEMA STORE

HERKESE MERHABALAR
UMARIM HERKES SAGLIKLI VE HUZURLUDUR

PEKÂLÂ BAŞLAYALIM

ANDROİD 12 VE COLOROS 12.1 TEMA MAGAZASI PAYLAŞACAGIM

İNDİRİP APK OLARAK KURUYORUZ
ESKİ TEMA MAGAZASI YADA STORE KALDIRILIP TEMİZ KURUYORUZ
ÜLKE YADA DİL DEGİŞTİRMENİZE GEREK YOK

FULL TEMA İÇERİGE SAHİP BİNLERCE DİGER PAYLAŞILAN TEMA APK STORELERLE KIYASLANAMAZ BILE OKADAR DİYORUM YANİ

NOT: (1) TAM ARAYÜZ DEGİŞİMİ İÇİN TELEFONU RESTART YAPIYORUZ

NOT: (2) FUL ARAYÜZ DEGİŞİYOR SADECE BELKİ BENİM TELEFONDA BİR SORUNDUR BİLEMİYORUM ARAYÜZDE SİMGELER APPS İKONLARI YANİ DEGİŞMİYOR SADECE

NOT: (3) 5 DAKİKALIK DENEME SINIRI YOK FULL EK BİR ÜÇÜNCÜ PARTİ YAZILIM FELANDA KURMADIM VE MAGAZAYI DA KURCALAMADIM DİGİTAL İMZALI OPPO DAN
NEDENİNİ ANLMAYA ÇALIŞIYORUM AMA N OLURSA OLSUN 5 DK SINIR OLMUYOR KAPAT AÇ N YAPARSANIZ YAPIN
BENİM TELEFINUMDA COS 12.1 VE ANDROİD 12 YÜKLÜ

ÇİNCE VE YARI TÜRKÇE BİR ARAYÜZE SAHİPTİR

MAGAZAYA GİRİNCE NE ARIYORSANIZ TEMA ZİL SESİ WALPAPER FELAN BANA HAK VERECEKSİNİZ

PAZARTESİ PAYLAŞIM YAPACAGIM
COMING SOON

Türkçe İngilizce ve Çince karışık arayüz

Takılmayın arayüze

GÜNCELLEME. GÜNCELLEME
COS 7-11-12.1

TEMA STORE 8.2.0 APK %80,90 Türkçe
ÖNEMLİ:BÖLGEYİ HİNDİSTAN YADA ENDONEZYA SEÇİP GİRİNİZ
VE TEMA ALTINDAKİ KÜÇÜK OK İŞARETİ NE BASIP TEMANIN HANGİ COLOROS SÜRÜMÜNE AİT OLUP OLMADIĞINI KONTROL ESİNİZ.ÖZELLİKLE COS 12.1 İLE UYUMLU DEGİLSE İNDİRMEYİN
YAZITİPİ DE DESTEKLENİYOR
Temayı kurduktan sonra bölge ayarını TR YAPINIZ YADA SİZE KALMIŞ SAAT AYARINIZ DEGİŞECEKTİR AMA ONA DİKKAT EDİN

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-06-12-12-49-13-71.jpg
    Screenshot_2022-06-12-12-49-13-71.jpg
    5.4 MB · Görüntüleme: 416
Son düzenleme:

memodemirbs

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A73
(KONU BAŞLIĞINI DİKKATLİCE OKUYUNUZ LÜTFEN)

HERKESE MERHABALAR

PEKÂLÂ BAŞLAYALIM

FULL TEMA İÇERİGE SAHİP BİNLERCE DİGER PAYLAŞILAN TEMA APK STORELERLE KIYASLANAMAZ BILE OKADAR DİYORUM YANİ

NOT: (2) FUL ARAYÜZ DEGİŞİYOR SADECE BELKİ BENİM TELEFONDA BİR SORUNDUR BİLEMİYORUM ARAYÜZDE SİMGELER APPS İKONLARI YANİ DEGİŞMİYOR SADECE

MAGAZAYA GİRİNCE NE ARIYORSANIZ TEMA ZİL SESİ WALPAPER FELAN BANA HAK VERECEKSİNİZ

COMING SOON
Temaların süre sınırını kaldırdınız mı ? Yoksa Pazartesi sadece Tema Mağazası APK mı Paylaşıcaksınız ?

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Çok teşekkürler sayın @Owerlord
Rica ederim n demek yukarıdaki paylaştığım ekran resmi benim artık bıkıp favori yaptıgım temalardır
Yukarıdaki paylaştığım ekran resmi buzdağının sadece görünen uç kısmı emin olunuz
Ayrıca kendim iyice deneyip bir sıkıntı yaşamadan iyi sonuç alırsam paylaşım yapıyorum
Şunu demeden geçemeyeceğim bu opponun tema store ile ilgili TÜRKİYE ye yaptıgı çok ayıp

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Rica ederim n demek yukarıdaki paylaştığım ekran resmi benim artık bıkıp favori yaptıgım temalardır
Yukarıdaki paylaştığım ekran resmi buzdağının sadece görünen uç kısmı emin olunuz
Ayrıca kendim iyice deneyip bir sıkıntı yaşamadan iyi sonuç alırsam paylaşım yapıyorum
Şunu demeden geçemeyeceğim bu opponun tema store ile ilgili TÜRKİYE ye yaptıgı çok ayıp
Sayın @Owerlord size tekrar saygılarımı, hürmetlerimi sunar,çok teşekkür ederim.Hakkınızı helal ediniz temalarınızdan çok istifade ettim,beğenerek kullandım.Reno 5 Lite telefonumu kullanırken maalesef bu markanın malum ülkemizde tema mağazası sorunu nedeniyle hep içimde bir ukde kaldı.Apk kurmak zorunda kaldık.Uyumsuzluk sorunu,tema mağazasını ilk başlarda kuramadık.Sonra sizin forumumuzdaki konunuzu gördüm ve söylediklerini tek tek yaptım sizden çok güzel temaları telefonuma uyguladım.Çok faydalı bir iş yaptınız çok takdir ettim sizi.Görüyorum ki yine çok güzel icraatleriniz olacak temalarla ilgili,çok sağolunuz.Artık başka bir cihaz kullanıyorum.Ama eşime verdiğim Reno 5 Lite için sizin tema paylaşımlarınızı yine takip edeceğim.Oppo'nun theme store ile ilgili ülkemize karşı tavrı konusunda size katılıyorum.Maalesef çok üzücü ve yaralayıcı bir durum.Kullandığım her telefonda tema konusuna çok değer verdim,çünkü görsellik güzeldir.Kullandığım şu anki yeni telefonumda 180'e yakın tema var çok zengin bir tema mağazası var.Milyonlarca tema,yazı tipi,zil sesi,hareketli ve sabit duvar kağıtları var.Telefonumun ismini vermek istemiyorum forumda yanlış anlaşılıyor sonra.Forumuza yaptığınız emekleriniz ve katkılarınız için size tekrar teşekkürlerimi ve saygılarımı iletirim sayın @Owerlord iyi ki bizimle bu forumdasınız.İyi forumlar dilerim.Selamlar.

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Sayın @Owerlord size tekrar saygılarımı, hürmetlerimi sunar,çok teşekkür ederim.Hakkınızı helal ediniz temalarınızdan çok istifade ettim,beğenerek kullandım.Reno 5 Lite telefonumu kullanırken maalesef bu markanın malum ülkemizde tema mağazası sorunu nedeniyle hep içimde bir ukde kaldı.Apk kurmak zorunda kaldık.Uyumsuzluk sorunu,tema mağazasını ilk başlarda kuramadık.Sonra sizin forumumuzdaki konunuzu gördüm ve söylediklerini tek tek yaptım sizden çok güzel temaları telefonuma uyguladım.Çok faydalı bir iş yaptınız çok takdir ettim sizi.Görüyorum ki yine çok güzel icraatleriniz olacak temalarla ilgili,çok sağolunuz.Artık başka bir cihaz kullanıyorum.Ama eşime verdiğim Reno 5 Lite için sizin tema paylaşımlarınızı yine takip edeceğim.Oppo'nun theme store ile ilgili ülkemize karşı tavrı konusunda size katılıyorum.Maalesef çok üzücü ve yaralayıcı bir durum.Kullandığım her telefonda tema konusuna çok değer verdim,çünkü görsellik güzeldir.Kullandığım şu anki yeni telefonumda 180'e yakın tema var çok zengin bir tema mağazası var.Milyonlarca tema,yazı tipi,zil sesi,hareketli ve sabit duvar kağıtları var.Telefonumun ismini vermek istemiyorum forumda yanlış anlaşılıyor sonra.Forumuza yaptığınız emekleriniz ve katkılarınız için size tekrar teşekkürlerimi ve saygılarımı iletirim sayın @Owerlord iyi ki bizimle bu forumdasınız.İyi forumlar dilerim.Selamlar.
Beni çok mutlu ettiniz güzel ve temiz düşünceleriniz ile
Yeni telefonunuz da inşallah hayırlı haberler alır verir siniz
Üşenmeyip şu yazdıklarınızada ayrıca teşekkür ederim sagolun
Hak degilde ufak naçizane bir yardımım oldu ise helal olsun n demek efendim hoşçakalınız

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Sürekli olarak büyük harf kullanımı
KONUYU YUKARIDAN ATLAMADAN OKUYUNUZ LÜTFEN

Arkadaşlar yukarda konu içinda paylaştım coloros 12.1 Theme Store 8.6.0 apk temiz kurulum yapın
Sonra temaların tadını çıkarın kolay gelsin

BaycuNoyan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
(KONU BAŞLIĞINI DİKKATLİCE OKUYUNUZ LÜTFEN)

HERKESE MERHABALAR

PEKÂLÂ BAŞLAYALIM

NOT: (3) 5 DAKİKALIK DENEME SINIRI YOK FULL EK BİR ÜÇÜNCÜ PARTİ YAZILIM FELANDA KURMADIM VE MAGAZAYI DA KURCALAMADIM DİGİTAL İMZALI OPPO DAN
NEDENİNİ ANLMAYA ÇALIŞIYORUM AMA N OLURSA OLSUN 5 DK SINIR OLMUYOR KAPAT AÇ N YAPARSANIZ YAPIN
BENİM TELEFINUMDA COS 12.1 VE ANDROİD 12 YÜKLÜ

COMING SOON

Türkçe İngilizce ve Çince karışık arayüz

Takılmayın arayüze

Yarın paylaşım yapacaktım ama sabahtan beri kuraladım bir sıkıntı yok
hocam ekli temaları birde telegram grubu kurup paylaşsaniz süper olur :)