• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • DİKKAT! Günün bazı saatlerinde yaşanan yoğunluklar sebebiyle kayıt onay e-postaları gönderilememektedir. Bu sebeple onay e-postası gelmemiş ise 15 dakika sonra tekrar gönderilmesini talep edin.

Güncelleme takibini kolaylaştırmak

asK

Türkiye'nin en büyük OPPO forumu
Yetkili
Kurucu
Admin
Mesajlar
1,291
Çözümler
15
Puanları
28,350
Güncelleme takibini kolaylaştırmak için yönetim olarak büyük bir çaba sarf ediyoruz. OPPO Türkiye'den alınan dosyalar, foruma girilmesi vs. çok çaba gerekiyor.

Bugün yeni bir menü ekledik. Mobildeyseniz sol menü, masaüstünde iseniz üst menüde Forumlar butonunun hemen yanında artık Yazılım Güncelleme butonu mevcut. Oraya tıklayarak forumda mevcut olan ve OPPO Türkiye'nin paylaştığı güncelleme dosyalarına ulaşabilirsiniz.

Not: Bu dosyalar telefonunuza sıfırdan kurulum yapmanıza olanak sağlar. Ayarlar > Yazılım Güncelleme alanında en son güncelleme yüklü uyarısı alıp, forumda daha ileri bir tarihli güncelleme olmasına rağmen size hala güncelleme gelmediyse de kullanabilirsiniz. Verilerinizi güncelleme işlemine başlamadan önce yedeklemeyi unutmayınız.
 
Reklam
Üst