Yardım Güncelleme takvimi

ercan14

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Arkadaşlar ColorOs 13 Nisan ayı güncelleme takvimi yayınlandı mı ?

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-25-17-22-03-71_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg
    Screenshot_2023-03-25-17-22-03-71_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg
    303 KB · Görüntüleme: 67
Upvote 0

Astronotarda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Realme
Forumda daha önce defalarca paylaşıldı biraz araştırıp öyle konu açılsa iyi olur güncelleme takvimi her ay açıklanmaz global de açıklanan takvim aşağıda
Gündem takibinize hayran kaldım. "colorosglobal" instagram hesabında her ay veya 2 ayda 1 güncelleme takvimi yayınlanıyor.
Mesajlar birleştirildi:

Nasıl açıklanmıyor ben telegram kanalında ColorOs 13 üyesiyim ve her ay liste geliyor
" " bu siteyi kullanın. Her ay güncelleniyor.

Upvote 0

ercan14

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Gündem takibinize hayran kaldım. "colorosglobal" instagram hesabında her ay veya 2 ayda 1 güncelleme takvimi yayınlanıyor.
Mesajlar birleştirildi:

Ben asosyalim sosyal medya kullanmıyorum gündemi anca buralardan forumlardan takip ediyorum bu arada ne kadar güncelleme o kadar kasma yavaşlama şarj dayanmama sonra buralarda ağlamaca (Bu dediklerim sana değil genelleme)
Mesajlar birleştirildi:

Teşekkür ederim beni anlayan birisi olduğuna sevindim Allah razı olsun
Takip ettiğin siteyi değiştir bak color os u hem takip ediyormuşsun hem tatmin olmayıp buralarda geziniyorsun takip ettiğin site güncel değil anlaşılan
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Bu siteyi ben değil diğer soran forumdaş takip etsin benim güncelleme ile işim olmaz

Son düzenleme:
Upvote 0

Astronotarda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Realme
Ben asosyalim sosyal medya kullanmıyorum gündemi anca buralardan forumlardan takip ediyorum bu arada ne kadar güncelleme o kadar kasma yavaşlama şarj dayanmama sonra buralarda ağlamaca (Bu dediklerim sana değil genelleme)
Mesajlar birleştirildi:

Takip ettiğin siteyi değiştir bak color os u hem takip ediyormuşsun hem tatmin olmayıp buralarda geziniyorsun takip ettiğin site güncel değil anlaşılan
Mesajlar birleştirildi:

Bu siteyi ben değil diğer soran forumdaş takip etsin benim güncelleme ile işim olmaz
Güncelleme takvimi için konu açmış. İşin yoksa neden cevap veriyorsun? Delirtme beni.

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Güncelleme takvimi için konu açmış. İşin yoksa neden cevap veriyorsun? Delirtme beni.
Güncelleme ile işim olmaz derken benim şahsi fikrim ben telefonu güncellemiyorum yardımcı olma konusunda cevap yazdım bu ramazan gününde adamın asabını bozma
Uğraşmaya değmezsin blok

Son düzenleme:
Upvote 0

Astronotarda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Realme
Güncelleme ile işim olmaz derken benim şahsi fikrim ben telefonu güncellemiyorum yardımcı olma konusunda cevap yazdım bu ramazan gününde adamın asabını bozma
Uğraşmaya değmezsin blok
Konu dışı yorumlar yapıyorsun, adama yanlış bilgi veriyorsun yayınlamıyorlar her ay diye. O zaman yazmayacaksın. Bitti.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0