Yardım Güncellemeden sonra telefonum ekranı açıp kapanıyor

merveulks

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Oppo a5 2020 cihazim en son güncellemeden sonra cihaz ekrani kapaliyken surekli acilip kapanıyor donuyor hic bir sekilde giris yapamiyorum yeniden başlattığim zaman düzeliyor sorun neyden kaynaklanıyor yardımcı olurmusunuz

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo a5 2020 cihazim en son güncellemeden sonra cihaz ekrani kapaliyken surekli acilip kapanıyor donuyor hic bir sekilde giris yapamiyorum yeniden başlattığim zaman düzeliyor sorun neyden kaynaklanıyor yardımcı olurmusunuz
Telefon açıkken ses açma ve power tuşuna 30 saniye kadar basınız yeniden başlasın açılınca ellerinizi bırakın.

Düzelmezse sistem ayarlarını sıfırlayınız.yine sorun devam ederse iyileştirme güncellemeleri beklemelisiniz maalesef.

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Merhabalar

sorununuzun olusma sebebi gunceleme esnasinda takintilar sorunlar meydana gelmis olabilir.

Cözum
Ses tusuna ve guc tusuna 30 saniye basarak tekrar kendini yeniden baslatacaktir
Ayarlar>uygulama bilgileri>cihaz uygulamalarini göster>yazilim guncelemesi>önbelek temizle

sorununuz umarim cözulecektir

Upvote 0

merveulks

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Merhabalar

sorununuzun olusma sebebi gunceleme esnasinda takintilar sorunlar meydana gelmis olabilir.

Cözum
Ses tusuna ve guc tusuna 30 saniye basarak tekrar kendini yeniden baslatacaktir
Ayarlar>uygulama bilgileri>cihaz uygulamalarini göster>yazilim guncelemesi>önbelek temizle

sorununuz umarim cözulecektir
Uygulama bilgilerini bulamadım nerede aceba

Upvote 0