Yardım Güvenlik güncellemesi almicakmıyız.

Enes_izci

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo reno 2z lere bu ayın güvenlük güncellemesi gelmedi geç mi gelcek yoksa artık kesildilermi?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba

Güvenlik güncellemeleri ayda bir veya yoğunluğa göre 2-3 aya kadar gecikebiliyor.
Reno 2Z için güncelleme sonlandırılmış da olabilir.
Güvenlik güncellemeleri sonlandırılmaz , büyük güncelleme almama durumu söz konusu ama reno2z için güvenlik güncellemeleri iyileştirme ler devam edecektir diye düşünüyorum.

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güvenlik güncellemeleri sonlandırılmaz , büyük güncelleme almama durumu söz konusu ama reno2z için güvenlik güncellemeleri iyileştirme ler devam edecektir diye düşünüyorum.
Benim eski telefonum AX7'ydi. Hiç ana güncelleme almadı hem de güvenlik güncellemesini sonlandırdılar. Bende Reno serisine geçiş yaptım.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Benim eski telefonum AX7'ydi. Hiç ana güncelleme almadı hem de güvenlik güncellemesini sonlandırdılar. Bende Reno serisine geçiş yaptım.
Ax7 çok eski model ondan dolayı almaz ColorOS un çok eski sürümleri kullanıyor artık ondan sonlanmıştır. Ama reno2z için bu geçerli değil.
Ram ve sürüm açısından daha güncel olması sebebiyle güvenlik yaması ve güvenlik güncellemeleri daha alacağını düşünüyorum.

Upvote 0