• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Tartışma Hangi dizileri izliyoruz?

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Reno 2Z
Medcezire devam ediyorum ... Bitince boşluğa düşmemek için önerilere açığım sayın forum arkadaşlarım :)

Reklam

witrocc

『  』
Yetkili
Kategori Moderatörü
Cihaz
Reno 2Z
Peaky Blinders, Sherlock, Outer Banks, How I Met Your Mother, The 100, The Crown, After Life.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Reno 2Z
The 100 ü bitirdim outer banksı askıya aldm bir günde bitince çoğu yabancı dizileri askıya aldım türk dizilerine sardım
After lifeye hayır diyemem bilim kurgu güzel öneriler için teşekkür.

asK

Site Kurucusu
Yetkili
Kurucu
Admin
Yani hepsini yazsam sığmaz ama birkaçını yazayım
Bitirdiklerim: Breaking Bad, Game of Thrones, Stranger Things, Prison Break, Peaky Blinders, Mindhunter, Atiye, La Casa vs.
Şu an izlediklerim: Designated Survivor, Homeland, House of Cards ve arada Dexter

Son düzenleme:

meliksahserefli

Oppo Forum Yönetici
Yetkili
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Black Mirror çok ayrı bir zevk kesinlikle izlemeni tavsiye ederim.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Reno 2Z
Bitirdiklerim: Breaking Bad, Game of Thrones, Stranger Things, Prison Break, Peaky Blinders, Mindhunter vs.
Şu an izlediklerim: Designated Survivor, Homeland, House of Cards ve arada Dexter
Öneri nitelğinde aslında dizi tanıtımları konusuda açsak belki foruma hareket katarız :)

Bende yazayım izlemeyenlere öneri olur hiç olmazsa :)

Runaways, İron fist, The Flash, Always a witch, Doctor Who, Outpost, Beyond, The tomorrow people, Arrow, Merlin, The blacklist, Eye candy, ..
The Roswell (ah ah net düşmedi son seznu iple bekliyorum :D D:) Legacies, Wampir günlükler... benimde bayagı çok dizim varmış :D
Dahada aklıma gelmeyenlerde var ..

witrocc

『  』
Yetkili
Kategori Moderatörü
Cihaz
Reno 2Z
Bitirdiklerim: Breaking Bad, Game of Thrones, Stranger Things, Prison Break, Peaky Blinders, Mindhunter vs.
Hocam Prison Break izlemeyi düşünüyorum ama uzun olduğundan ve hayal kırıklığı uğramaktan korkuyorum. Düşünceleriniz neler?

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bitirdiklerim:Stranger Things,Dark,La casa de Papel,Black Mirror,The End Of The F***ıng World,I AM NOT OKAY WITH THIS hepsini yazsam sığmaz...