Yardım Her zaman açık ekranın farklı konumlanması

ertugrulsmsr

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A91
Her zaman açık ekran bazen ekranın üst kısmında bazen orta kısmında yer alıyor, yani sürekli farklı yerde çıkıyor. Nedenini kendim tahmin etmeye çalıştım ve en mantıklı sebebin ekranın sürekli aynı yerinin yanmaması için yapıldığını düşündüm. Ama bu bir hata da olabilir. Konu hakkında bilgisi olan var mı?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Her zaman açık ekran bazen ekranın üst kısmında bazen orta kısmında yer alıyor, yani sürekli farklı yerde çıkıyor. Nedenini kendim tahmin etmeye çalıştım ve en mantıklı sebebin ekranın sürekli aynı yerinin yanmaması için yapıldığını düşündüm. Ama bu bir hata da olabilir. Konu hakkında bilgisi olan var mı?
Bildirimlerden mi söz ediyordunuz acaba ekranda beliren.

Upvote 0

Hamitcoban55

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
OnePlus
Amoled yanığı diye bildiğimiz olay var sizinde tahmin ettiğiniz gibi uzun süre aynı görüntünün ekranda durması ile oluşuyor (yüksek sıcaklıkta bu süre azalıyor). Bu durumu önlemek amaçlı yapılmış birşey.

Upvote 0