• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • DİKKAT! Günün bazı saatlerinde yaşanan yoğunluklar sebebiyle kayıt onay e-postaları gönderilememektedir. Bu sebeple onay e-postası gelmemiş ise 15 dakika sonra tekrar gönderilmesini talep edin.

How I Met Your Mother

witrocc

『  』
Yetkili
Yönetici
Mesajlar
1,462
Puanları
3,400
Cihaz
Reno 2Z
Dizi: How I Met Your Mother (2005-2014).
Konusu:
Dizi 2030 yılında, Ted Mosby'nin çocuklarına anneleri (kendi eşi) ile nasıl tanıştığını anlatmasıyla başlar. Bob Saget'in seslendirmesiyle asıl karakteri Ted "Size annenizle nasıl tanıştığımı anlatacağım." der ve dizi 2005 yılına döner. Bays ve Thomas dizideki arkadaşlığı kendi arkadaşlıklarından yola çıkarak yazmışlardır. Buna göre Ted karakterinde daha çok Bays öne çıkarken Marshall ve Lily karakterleri ise Thomas ve eşinden esinlenilmiştir.
IMDB: 8,3/10

Gayet güzel bir sitcom ve emin olun vaktinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Dizi 9 sezon ve sezonlar ortalama 20 bölüm, bölüm başı da ortalama 25 dakika.

Eğer kaliteli bir vakit geçirmek istiyorsanız izlemeye değer. Yeri geldiğinde gülecek, yeri geldiğinde ağlatacak bir dizi.

 
Reklam
Üst