Tartışma Huawei FreeBuds 4 geliyor! İşte tanıtım tarihi

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Huawei yeni kablosuz kulaklığı FreeBuds 4 için tanıtım tarihini resmi olarak duyurdu. Tasarım açısından FreeBuds 3’e benzeyen model yine AirPods benzeri yarı kulak içi bir tasarım çizgisine sahip.

Çinli teknoloji devi ambargo nedeniyle çok zar zamanlardan geçiyor olsa da, yeni lansmanlar yapmaya ve yeni ürünleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Huawei FreeBuds 4 tanıtım tarihi ne zaman?

Huawei, Çarşamba günü yani 19 Mayıs tarihinde düzenleyeceği lansmanı ile bazı ürünlerini tanıtmayı planlıyor. İşte bu sürpriz Huawei Lansmanı ile FreeBuds 4 kulaklığı da karşımıza çıkacak.

Firmanın yeni kablosuz kulaklığında tasarımı açısından aktif gürültü engelleme özelliği bulunması beklenmiyor. Kulağa tam oturmayan bu yarım kulak içi tasarım, aktif gürültü engelleme özelliğine imkan tanımıyor. Buna karşın Huawei FreeBuds 3’te gürültü engelleme özelliğini Kirin A1 işlemci ile sunmuştu. Kablosuz kulaklığın yine bu özelliği kullanması bekleniyor.

upload_2021_05_14_20_55_37_200.jpg

İşlemci tedariğinde ABD ambargosu nedeniyle zorluk yaşayan firma tahminlere göre kulaklıkta Kirin A1 işlemcisine yer verdi. Yine çok düşük bir ihtimal olsa da Kirin A2’nin de kablosuz kulaklık modelinde kullanılma ihtimali var.

Ancak FreeBuds 4 modelinde hangi işlemcinin kullanılacağı henüz belli değil.

Kulaklık tahminlere göre siyah dışında beyaz, gri ve kırmızı renk seçenekleri ile gelecek.

Huawei, 19 Mayıs lansmanı ile sadece kablosuz kulaklık tanıtımı yapmayacak. Akıllı TV, akıllı saat ve yeni bir MateBook modelinin de bu lansmanda karşımıza çıkması beklentiler arasında. Tanıtımda akıllı saat tarafında, kısa süre önce sızdırılan Huawei Children’s Watch 4X‘ün gelme ihtimali var.

Dizüstü bilgisayar tarafında ise 16 inç ekranlı MateBook 16′un tanıtılma ihtimal var. Yine MateView adında iki monitörün de bu lansmanda tanıtılma ihtimali var.

Kaynak: shiftdelete.net

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Söze bişey diyim mi Allah bu ABD yi kahretsin..diyin ki niye.. ABD nin yüzünden Huawei almadım ben şuan dürüm nedir bilmiyorum tâbi. size şu kadarını soyleyim yemin ederim gözü kapalı almak isterseniz alın derim eski bir kullanıcı olarak yaklaşık 3bucuk 4 yıl kullandım mate 10 lite modelinin ki ortalarda bir modeldi o dönem.. her hâliyle süperdi bir tanıdığa hediye ettim..