• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

İlk çeyrekte en çok satan telefon: iPhone 11 oldu!

sharK

İrem
Forum Ekibi
Moderatör
CoBlog Editör
Katılım
21 Şub 2020
Mesajlar
660
En iyi cevaplar
2
Forum puanı
360
Puanları
610
Yaş
22
Konum
Kocaeli
Cihaz
Reno 2Z
En çok satan telefon olarak geçen yıl adını sıkça duyduğumuz iPhone XR yerini iPhone 11’e bıraktı. 2020 yılının ilk çeyreğinde 19.5 milyon adet satış gerçekleştirildi. Apple’ın yeni iPhone modelinde bir adım ileri giderek fiyatı 50 dolar düşürmesi ve çift kamera gibi farklılıklar ile kullanıcıların karşısına çıkması iPhone 11’in kısa sürede oldukça popüler bir cihaza dönüşmesini sağladı.

2020-ilk-ceyrek-en-cok-satan-telefon-1.jpg
Apple A13 Bionic gibi oldukça güçlü bir işlemciden, Wi-Fi 6 desteğine kadar güncel teknolojilerin tamamı bu modelde karşımıza çıkıyor. XS ve XS Max modelleri bu çeyrekte ilk 10’da yer alamadı. Listenin ikinci sırasında Galaxy A51, üçüncü ve dördüncü sırasında ise Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro yer alıyor.

Bu kapsamda iPhone 11 fiyat / performans oranı ile satış başarısı yakalamış olsa da, en çok satan telefonlar listesindeki üç model çok daha uygun fiyat etiketi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Linkleri görebilmek için kayıt olmalı veya giriş yapmalısınız. Giriş yap veya üye ol.
 
Reklam
Üst