Yardım ınsagrama galerimden hikaye atamıyorum

melcem

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
merhaba reno 2z kullanıyorum,telefondan memnundum ama ınsagrama galerimden hikaye atamıyorum artık,ınsagramı sildim yenıden yukledım olmadı,maalesefki son güncellemeden sonra oldu,bu sorunu çözersenız sevınırım

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
merhaba reno 2z kullanıyorum,telefondan memnundum ama ınsagrama galerimden hikaye atamıyorum artık,ınsagramı sildim yenıden yukledım olmadı,maalesefki son güncellemeden sonra oldu,bu sorunu çözersenız sevınırım

Bunları kontrol ederek denermisiniz;

internet bağlantısının yeterli olmaması ya da kesik olmasıdır. Bu gibi internet ile alakalı durumlarda hikaye paylaşımı yapılamaz. İnternet bağlantısı kaliteli şekilde sağlandığı zaman hiçbir sıkıntı kalmayacaktır. İnternet bağlantısı var görünüyor ama hikaye yüklenmiyor ya da Instagram’ın geneli yüklenmiyor ise sorun internet değil uygulamanın sürümü ile alakalı bir hata olabilir.

Sorun çözümü için tarih ve saat ayarlarının hikaye paylaşılmadan önce kontrol edilmesi önemlidir. Eğer tarih ve saat uyuşmazlığı yaşanıyorsa kolaylıkla akıllı telefon ve tabletlerin ayarlarından bu ayarlar normal hale getirilebilir. Bu şekilde hikaye paylaşırken yaşanılan sorunlar çözülebilir.

Tarih ve saat uyuşmazlığı olması hesabınızın güvensiz algılanmasına ve algoritmalar tarafından şüpheli bir profil olarak algılanmasına da neden olabilmektedir.

Yalnızca uygulamadan ya da hesaptan çıkıp tekrardan Instagram’a girilmesi de kullanılan çözümlerden biridir. Kolaylıkla hikaye eklenmesi bu şekilde sağlanabilir. Belli yazılımsal hatalar sonucu bu hatayı verebilen Instagram, kısa sürede düzelmektedir.

Uygulamanın Sürümünün Eski Olması, Güncelleme Yapılmamış Olması.​

Uygulamayı Silip Yeniden Yüklemek​

Uygulamanın sürümüne bağlı olarak yaşanabilen hikaye ekleme problemleri, uygulamanın silinip yeniden yüklenmesi ile ortadan kalkabilir.

Upvote 0

melcem

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
bu anlattıklarınızın hepsını denedım ama sorun cözülmedi,guncellemeden sonra boyle oldu,baska bır onerınız olmalı

Upvote 0