Yardım Isınma ve donma

Guendogar

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bendareno 4 lite var telefon aşırı ısınıyor hadi ısınmayı geçtim her telefon ısınır ama ısınınca telefon kafayı yiyor dokunmatik çalışmıyor oyundan atıyor tuş basılı kalıyor.Buna bir çözüm var mı?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bendareno 4 lite var telefon aşırı ısınıyor hadi ısınmayı geçtim her telefon ısınır ama ısınınca telefon kafayı yiyor dokunmatik çalışmıyor oyundan atıyor tuş basılı kalıyor.Buna bir çözüm var mı?
Oyun oynarken ısınma olur bir de kılıf kullanıyorsanız el sıcaklığı havalarında etkisi mevcut ama bu durum normal zaman için söz konusu ise , fabrika ayarlarına döndürmenizi tavsiye ederim.

Upvote 0

EnesKapan

Taze Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
A91
Spam - Reklam
Bu soruna en iyi çözüm bu çünkü bende önceki telefonda bu sorunu yaşadım ama bu linkteki çözümleri uyguladığım zaman hiçbir sorun kalmadı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

aydın34

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Oyun oynarken ısınma olur bir de kılıf kullanıyorsanız el sıcaklığı havalarında etkisi mevcut ama bu durum normal zaman için söz konusu ise , fabrika ayarlarına döndürmenizi tavsiye ederim.
Bende OppoReno4lite Kullanıcısıyim Format ta Çözüm Değil Aynı Sorun Bende de Var ben format attım ama sorun çözümedi yazılım hatası sürüm güncelleme hatası olamaz mı

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bende OppoReno4lite Kullanıcısıyim Format ta Çözüm Değil Aynı Sorun Bende de Var ben format attım ama sorun çözümedi yazılım hatası sürüm güncelleme hatası olamaz mı
Aslında bakarsanız güncelleme ile düzelecek soruna benziyor,zaten tüm şikayetler güncelleme sonrası oluştu reno4lite modelinde

Upvote 0