Yardım Isınma ve donma

İshaqq

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhaba 11 son güncellemeler sonra oyun oynarken donma oyundan atma ve şarja taktığımda ısınma problemi oluyor. Çözümü ne olabilir?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba 11 son güncellemeler sonra oyun oynarken donma oyundan atma ve şarja taktığımda ısınma problemi oluyor. Çözümü ne olabilir?
Telefon şarjda iken ısınma olması normaldir.
Telefon şarda iken konuşuyor yada oyun oynuyorsanız bu ısınmayı daha da arttırır.

ColorOS11 sonrası oyunda sorun mevcur ise oyunun ColorOS11 ile uyumsuzluğu söz konusu olabilir bunun için oyunyönetimine bildiriniz.

Ayrıca güncelleme sonrası oluşan sorunlar yine iyileştirme güncellemeleriyle düzelecektir.

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Merhabalar

Efendim sarja takarken kilif varsa cikariniz ve bir serin zemine koyunuz
Telefonunuzu sarja koyarken ucak moduna aliyiz
sarjda asla oynamayiniz ciddi tehlikelere yol acabilir

uygulamalar donuyor kasiyor sorunlariyla karsi karsiyaysaniz uygulama önbelegini temizleyiniz ve telefon yönetici uygulamasindan telefonu temizleyiniz

-google play guncelemesi
-Telefon yazilim gncelemelerini kontrol ediniz

umarim sorununuz cözulur :)

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba

Profilinizden Reno 4 Lite kullandığınızı tespit ettim. Bu modelde güncellemeler sonrası birçok problem ortaya çıkıyor. Tekrar iyileştirme güncellemeleri ile düzeltilse de bazı kullanıcılarda halâ hatalar olabiliyor. Cihazınızın şarja taktığınızda hafif ısınması normaldir. Oyun oynarken telefonun oyundan atması ise işlemci çok ısındığında kullanıcıyı uyarma amaçlı bir eylemdir. Ayrıca bu sorunlar güncelleme sonrası oluştukları için iyileştirme güncellemelerini beklemelisiniz.

Upvote 0