• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Yönetim İstatistik paylaşma

asK

Site Kurucusu
Yetkili
Kurucu
Admin
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
992
Puanları
18,350
Merhaba forum dostlarımız :)

Gizlilik politikamızda belirttiğimiz üzere bazı bilgiler(her sitede olduğu gibi, Google-Facebook vb.) topluyoruz. (Merak etmeyin kimseye satmıyoruz veya kimse kişisel bilgilerinizi görmüyor) Bu bilgiler sayesinde yavaş yavaş bazı veriler elde etmeye başladık. Bu toplanan bilgiler asla sizin kimliğiniz ile eşleştirilmiyor, yani toplanan bilgiler sayısal kodlarla isimlendirilip şifreleniyor. Topladığımız veriler ve bu verileri ne şekilde kullandığımız hakkında bilgi almak için tıklayın.

Kurulduğumuz günden beri 60 binden fazla insana kapı açtık. İlerleyen dönemlerde (birkaç ay içinde) güzel istatistikler paylaşmayı düşünüyoruz. Çok detaylı bir şey beklemeyin ama güzel şeyler olduğunu düşünüyoruz.

OPPO'nun Türkiye pazarındaki merak ettiğiniz bir istatistiği var mı? Varsa konunun altına yazın eğer edinmişsek ve paylaşmamızda bir engel yoksa paylaşabiliriz. (Örneğin şehirsel istatistikler vs.)

Biraz kafamızı dağıtabileceğini veya belki biraz eğlenceli olabileceğini düşünüyoruz :) Ayrıca bu veri toplama konusunda merak ettiklerinizi de sorabilirsiniz. Diğer sitelerin neler yaptığını, Google gibi şirketleri neler topladığını falan açıklayabilirim :)
 
Reklam
Üst