Kapalı ekranda bildirimi aktif hale getirme

eminin1

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Arkadaşlar oppo Find X2 kullanıyorum kapalı ekrandabildirim sayılarını nasıl aktif hale getirebilirim teşekkür ederim

eminin1

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Arkadaşlar sorunu çözdüm kapalı ekranda WhatsApp cevapsız çağrı gibi bildirim sayılarını göstermeden bahsetmiştim ama buldum ayarı

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar sorunu çözdüm kapalı ekranda WhatsApp cevapsız çağrı gibi bildirim sayılarını göstermeden bahsetmiştim ama buldum ayarı
Peki şuna cevap verirseniz sevinirim, ana ekranındaki saatteki havanın kaç derece olduğu yazıyor onu kaldırma şansımız varmı sadece saat görünsün hava kaç derece istemiyorum bilen varsa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Upvote 0

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Peki şuna cevap verirseniz sevinirim, ana ekranındaki saatteki havanın kaç derece olduğu yazıyor onu kaldırma şansımız varmı sadece saat görünsün hava kaç derece istemiyorum bilen varsa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Benim bildiğim kadarıyla yok. Google Play'den uygulamalar var, isterseniz oradan uygulama indirin.

Upvote 0

UYSRK

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sadece saat için bi pencere öğesi göremedim bende Ekranın üst köşesinde saat olduğu için buna izin verilmiyor sanırım. Ancak ekranın boş bi yerine basılı tutun. Sol altta "Pencere Öğeleri" var orada "Bir Bakışta" olanı seçin. İnce tasarım çok göze batmıyor. Tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-30-02-15-59-65.png
    Screenshot_2020-06-30-02-15-59-65.png
    43.5 KB · Görüntüleme: 32
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Sadece saat için bi pencere öğesi göremedim bende Ekranın üst köşesinde saat olduğu için buna izin verilmiyor sanırım. Ancak ekranın boş bi yerine basılı tutun. Sol altta "Pencere Öğeleri" var orada "Bir Bakışta" olanı seçin. İnce tasarım çok göze batmıyor. Tavsiye ederim.
Saat altında bu derece ve nasıl olduğu yazan yazı ,ben sadece saat dursun istiyorum eskıden öyle idi bu buraya geliyorsa illaki o hava durumunu bir kaynaktan alıyor ama onu bulamıyorum , bu güncelleme ben ne istemiyorsan onu yerleştirmiş sanırım bakalım daha neler çıkacak:(
Mesajlar birleştirildi:

Yinede cevaplarınız için teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-30-10-43-29-05.jpg
    Screenshot_2020-06-30-10-43-29-05.jpg
    260.6 KB · Görüntüleme: 21
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Derece ve havanın nasıl olduğu nu sorununu buldum, tabi bu benim için sorundu, havadırumunu tamamen devre dişı ve bildirim almasını arkaplanda çalışmasını kapattım, sonra teli kapatıp açtım sonuç olarak gitti, tabi o kadar engelleme yaparsak kimse durmazdı diye düşünüyorum:D, dediğim gibi hava durumu olayından alıyor veriyi.sonuç olarak aşağıda resimde olduğu gibi gitti:)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-30-13-40-08-20.jpg
    Screenshot_2020-06-30-13-40-08-20.jpg
    224.3 KB · Görüntüleme: 21
Upvote 0

UYSRK

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Derece ve havanın nasıl olduğu nu sorununu buldum, tabi bu benim için sorundu, havadırumunu tamamen devre dişı ve bildirim almasını arkaplanda çalışmasını kapattım, sonra teli kapatıp açtım sonuç olarak gitti, tabi o kadar engelleme yaparsak kimse durmazdı diye düşünüyorum:D, dediğim gibi hava durumu olayından alıyor veriyi.sonuç olarak aşağıda resimde olduğu gibi gitti:)
Tebrikler, artık bütün engeller aktif :D

Upvote 0