Kendinizde sevmediğiniz bir özellik/huy?

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Herkesin kendisi hakkında sevmediği bir huyu veya özelliği vardır. Ne kadar istesekte bırakamıyoruz :)
Kendim mesela fazla sabırsız ve mükemmelliyetçi olmaya çalışıyorum bu beni fazlasıyla yoruyor ne yazık ki. Olduğu kadar olmadığı kader demek gerekiyor bazen :)

Sizin ne acaba bu sevmediğiniz şeyler?

W

wittroc

Guest
Sabırsızlık gerçekten yorucu ama içten içe gelen bir durum bitmiyor...
Kimse egoist olduğu kabul edip söylemez çoğunlukla, bunu söylemek bile gerçekten güzel yalnız. Peki her konuda mı geçerli bu durum yoksa kendi bildiğin şeyler üzerinde mi?
Tabii ki her konuda değil ve bununla beraber herkesin yanında da değil. Yakınlarımın yanında belli ediyorum, onlar için de sıkıntı olmuyor.

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Aceleci biri olmam ve temizlik takıntım olması beni oldukça yoruyor. Temizlik güzel, iyi hoş fakat her şeyin dozu önemli. Bazen bu temizlik takıntım beni mahvediyor :(

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Aceleci biri olmam ve temizlik takıntım olması beni oldukça yoruyor. Temizlik güzel, iyi hoş fakat her şeyin dozu önemli. Bazen bu temizlik takıntım beni mahvediyor :(
Bu temizlik beni de yoruyor, hani düzen ve temizlik bir köşemde... :(
Mesajlar birleştirildi:

Aşırı dakik olmam, planlı olmam.
Bende tamamen öyleyim, planlı olmak güzelde dakik olmak yoruyor, yormasını geçtiğim kadar karşı tarafta da olmasını isterim dakikliğin... Ama nerde :(