Yardım Konferans Görüşme sorunu

Htbb

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Herkese merhaba. Oppo Reno 2z telefon ve sonrasında Oppo Reno 3 telefon ile aynı Sorunu yaşıyorum. Aynı anda bir kaç kişi ile operatör üzerinden konferans görüşmesi yapmak istiyorum ama olmuyor. Vodafone müşteri hizmetleri hattımın konferans görüşmesni desteklediğini ve sim kartımın bu tür görüşmelere açık olduğunu söyledi. Ne yapacağımı bilemiyorum. Bu sorunu yaşayan varmı yada nasıl çözüm üreteceğimi araştırırken bu foruma rastladım üye oldum. Ancak bu konu ile alakalı başlık yok maalesef konu ile alakalı (yerli yada yabancı site çözüm önerileri) bilgisi olan varsa yardım rica ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Htbb

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Şu sitedeki yöntemi denediniz mi?:
Denedim Tabi ki :) ama olmuyor.
Bu arada belirteyim Android 10 üzerinde Color OS7 kullanıyorum.

.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

muzo0709

Yeni Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar bende A9 2020 kullanıyorum ve şu bir gerçektir ki bende de 1 kişinin üzerinde görüşme yapılamıyor hattım Vodafone başta konuyu açan arkadaş gibi bende vodafonu aradım ama onlardan yana bir sıkıntı yok çözüm bulan varsa yardımcı olur ise sevinirim

Upvote 0

Htbb

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Maalesef her şeyi denedim ama olmuyor. konferans görüşmesi yapamıyorum. işim o kadar aksıyorki anlatamam. sırf bu sebeple oppo'dan kurtulacağım. sanki öyle görünyor.

Upvote 0

Erd

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
4.5 gyi kapatın ben bu şekilde çözdüm
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Ayarlara girin sim kart mobil veri yazan yere girin açılan pencerede en üstte simksrt ikonuna dokun açılan pencerede 4.5 g ikonunu kapatın
Ben bu şekilde sorunu çözdüm

Upvote 0

hasan kaya

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
bendede aynı sorun vardı vodafone kullanıyorum volte özelliğini kapattım 4.5 g de konferans görüşmesi yapabiliyorum.

Upvote 0