• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Konu dışı bölümü kuralları

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.

Webmaster

Forum Kurucusu
Forum Ekibi
Admin
Mesajlar
103
Puanları
17,850
Oppo Forumlarının konu dışı tartışmalarını yapabileceğiniz bölümü olan Konu Dışı forumu açılmıştır. Bu bölümde forum kurallarına ek olarak bazı kurallarımız mevcuttur.

Bölüm Kuralları:
  1. Ülke gündemini konuşabilirsiniz ancak siyasi propaganda, siyasi parti savunma/yerme/suçlama kısaca siyaset yapmak KESİNLİKLE YASAKTIR.
  2. Din konularını konuşmak, tartışmak, kişileri yargılamak yasaktır.
  3. Forum dışı linklerle kullanıcıların bilgisayarlarını veya kişisel bilgilerini tehlikeye atacak her türlü girişim yasaktır, tespiti ve şikayet durumunda gerekli yasal mercilere durum iletilecektir.
  4. Video, resim gibi paylaşımları link olarak eklemek yasaktır. Mesaj editöründen mesajınızın içerisine uygun şekilde ekleyebilirsiniz.
  5. Oppo ile ilgili konuları konuşabileceğiniz gibi, komik/eğlenceli/üzücü konu-dışı konularınızı konuşabilirsiniz, tartışma konuları açabilirsiniz. Tartışmalarınız mutlaka saygı ve ahlak çerçevesinde olmalıdır.
Forum Kurallarına ve Bölüm Kurallarına uymayan kişilere uygun görülen cezalar verilecektir. Cezalar Uyarı, 1 günden başlayıp artan uzaklaştırma süreleri, kalıcı ban, süreli IP ban ve süresiz sunucudan IP yasaklaması olarak mevcuttur.
 
Reklam
Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.
Üst