Tartışma Merhaba telefonu rootlu olanlar varmı.?

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Merhaba telefonu rootlu olanlar varmı.? veya root olaylarına girmeyi düşünenler ?
İyi forumlar.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bir nedei yok araştırma konusu apk root falan kimler yapabildi, yapamadı neden yapamadı, deneyimlerini paylaşması açısından bende wmos var kendinden root onu kullanıyorum oyunlar için garantisi biterse bende düşünüyorum..
Ha anladım açıkçası ben telefonlara root atma olayına hiç sıcak bakamadım olduğundan beri çok cezbedici gelmedi

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Samsung kullanırken yapmıştım root telefonuma virüs girmişti. :D belki bende hata vardır, ama bir daha asla...

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Son 10 yıldır tüm telefonlarima robot ve jailbreak yapmış biri olarak bu telefona yapmayı düşünmüyorum, rahat bırakacağım onu ☺️ ama sadece rootlu telefonlarda çalışan Adaware'siz kalmak gerçekten arada bir caydiriyor beni. Alternatifleri de onun kadar güçlü değil galiba.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Samsung kullanırken yapmıştım root telefonuma virüs girmişti. :D belki bende hata vardır, ama bir daha asla...
Dizi izliyeceğim diye yemişssindir o virüsü sen :D Yada bir şey indiriken :D
Son 10 yıldır tüm telefonlarima robot ve jailbreak yapmış biri olarak bu telefona yapmayı düşünmüyorum, rahat bırakacağım onu ☺ ama sadece rootlu telefonlarda çalışan Adaware'siz kalmak gerçekten arada bir caydiriyor beni. Alternatifleri de onun kadar güçlü değil galiba.
Firefox beta kullan gelişmiş izleme korumasını açık yapın reklamsız gezinebilirsiniz :) Youtubede güzel oluyor.

Son düzenleme:

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkürler ama adaware uygulama ve oyunlardaki reklamları da engelliyordu, sadece tarayicidakileri değil. Özlüyorum valla
Dizi izliyeceğim diye yemişssindir o virüsü sen :D Yada bir şey indiriken :D

Firefox beta kullan gelişmiş izleme korumasını açık yapın reklamsız gezinebilirsiniz :) Youtubede güzel oluyor.