Tartışma Mobil Oyun tavsiyeleri

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oynadığınız mobil oyunları;
Oyun adı-oyun türü-oyun hakkında- isterseniz bir kaç ekran görüntüsü ile bizimle paylaşırsanız daha önce denemediğimiz oyunları deneyebilir hem de birlikte oyun oynamak için birilerini bulabilirsiniz.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Dragon raja yı bırakamadım iş yerinde molalarda bş vktlerimde strese birebir :)

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Hearthstone. Blizzard'ın evreninden oluşan karakterlere sahip bir kart oyunu. Hem mobil hem de bilgisayar üzerinden eş zamanlı oynanabiliyor. Lore'una ve meta'sına hakim olduktan sonra çok büyük keyif alabiliyorsunuz. Ranked ve casual olarak iki farklı oynama stiline sahip ve ek olarak belli başlı arcade/adventure paketleri de mevcut.​

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hearthstone. Blizzard'ın evreninden oluşan karakterlere sahip bir kart oyunu. Hem mobil hem de bilgisayar üzerinden eş zamanlı oynanabiliyor. Lore'una ve meta'sına hakim olduktan sonra çok büyük keyif alabiliyorsunuz. Ranked ve casual olarak iki farklı oynama stiline sahip ve ek olarak belli başlı arcade/adventure paketleri de mevcut.​

Kart oyunu olarak beni tek içine çeken gwent olmuştu.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Emek kayboluyor bu seferde. Bence mobil oyunların en büyük eksiği emek gerektirmemesi.
Ekran açık kalsın biz paramızı kazanalım mantığında çoğu...
Bu oyunda iki hesabdada oynanım ilkinde 200lerdydim onu bıraktm level 86

İkinci kez sıfırdan başladım yeni açılan serverda 2 saat farkla şuan ilk 35 deyim level 85 emekle para yatırmadan bir yerlere gelebilirsiniz :)

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Dustland Design'dan "Minesweeper - The Clean One" ve "Sudoku - The Clean One" ile Devsisters Corporation'dan "Solitare: Decked Out" oyunlarını eğer ki mayın tarlası ve sudoku için minimal ve modern bir görünüme sahip versiyon arayan var ise ve aynı şekilde solitare'de de aynı arayışta olan var ise mutlaka ama mutlaka öneririm.​

muratovsky

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4 Lite

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    105.5 KB · Görüntüleme: 20