Yardım Müzik kendiliğinden duruyor

Mahsun

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Oppo reno 4 müzik çalarken Fizy spotify normal müzik uygulamasından kendi kendine duruyor.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo reno 4 müzik çalarken Fizy spotify normal müzik uygulamasından kendi kendine duruyor.
Kullanıcıları Spotify ile şarkı dinlerken sıkça karşılaştığı birkaç sorundan biri de müziğin aniden durmasıdır. Nedenlerini ele alalım.

•Yavaş İnternet Bağlantısı
•Telefon RAM'i Düşük veya Önbellek Dolu
Telefonunuzda Spotify'ı çalıştırmak için yeterli kaynak yoksa sorun bu olabilir. Aynı anda çok fazla uygulama açıksa bunları kapatın ve Spotify'ı tekrar kullanın.

Ayrıca, Uygulamalar> Spotify> Depolama> Önbelleği temizle'ye giderek uygulamanızın önbelleğini temizlemeyi deneyin.
•Eski veya Bozuk Uygulama
Muhtemelen, uygulamanın eski bir sürümünü çalıştırıyor olabilirsiniz. Güncelleme varsa mağazadan kontrol edin ve yükleyin

•Aynı Hesaba Birden Çok Giriş
Aynı hesabı birden fazla cihazda kullanıyorsanız bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle diğer tüm cihazlardan çıkış yapmak sorunu çözebilir.

Bunu yapmak için Spotify'daki hesap sayfanıza gidin ve hesap ayrıntılarını girerek giriş yapın. Son olarak aşağı kaydırın ve Her Yerden Oturumu Kapat'a tıklayın.

•Güç Tasarruf Modunu Kontrol Edin
Güç tasarrufu özelliğinin açık olması, şarkının duraklamasına neden olabilir.

Not: İşlem farklı akıllı telefonlara göre değişebilir, ancak genel adımlar aynıdır.

Adım 1) Dişli simgesini tıklayarak telefon ayarlarınızı açın.
Adım 2) Pil Seçeneğine gidin.
Adım 3) Ekranın en sağ köşesinde bulunan üç noktaya veya iki noktaya dokunun ve Pil Kullanımını Optimize Et seçeneğini belirleyin.
Adım 4) Optimize Edilmemiş

Uygulamalar'a dokunun ve açılır menüden Tüm uygulamalar'ı seçin. Şimdi aşağı kaydırın ve Spotify uygulamasını bulun, optimizasyon açıksa kapatın.

Spotify'ın herhangi bir kısıtlama olmadan arka planda çalışmasına izin verdikten sonra sorununuz çözülecektir.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
ayarlar > pil > uygulama pil tasarrufundan bir bakın muhtemelen arkaplan etkinliklerini kısıtla seçili olabilir
Pil kısmından güç tasarruf modunu kapatınız yada kontrol ediniz

Upvote 0

Mahsun

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Teşekkür ederim ama olmadı telefon kronik bir hal almaya başladı gerçek den hem pil sorunu hemde bu sorun beni baya soğuttu oppodan

Upvote 0