Yardım NFC Bildirim

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba, reno 2z kullanıyorum. Telefonu ilk aldığım zamanlarda telefonla temassız ödeme yaparken koca bir ekran çıkıp başarılı gibi bir yazı yazıyordu, çoktandır hiçbir uyarı çıkmıyor ekranda, pos cihazindan gelen dııt sesini duyarsam ancak anlıyorum okuduğunu. Kart yapı Kredi world. Ben mi birşeyi kapattım yoksa herkeste mi böyle oldu, güncelleme ile vs.

Bu arada bahsettiğim bankadan gelen uygulama bildirimi değil, tam ekran bir uyarı çıkıyordu.

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Uzman Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba, reno 2z kullanıyorum. Telefonu ilk aldığım zamanlarda telefonla temassız ödeme yaparken koca bir ekran çıkıp başarılı gibi bir yazı yazıyordu, çoktandır hiçbir uyarı çıkmıyor ekranda, pos cihazindan gelen dııt sesini duyarsam ancak anlıyorum okuduğunu. Kart yapı Kredi world. Ben mi birşeyi kapattım yoksa herkeste mi böyle oldu, güncelleme ile vs.

Bu arada bahsettiğim bankadan gelen uygulama bildirimi değil, tam ekran bir uyarı çıkıyordu.
Bende sorun yok oppo reno 5 lite world mobil NFC ile ödemede tam ekran bildirim geliyor tamama basınca ödeme gerçekleşiyor
NFC ön belleğini silin telefonu kapatıp açın belki düzelir

Upvote 0

Semart

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bende sorun yok oppo reno 5 lite world mobil NFC ile ödemede tam ekran bildirim geliyor tamama basınca ödeme gerçekleşiyor
NFC ön belleğini silin telefonu kapatıp açın belki düzelir

Ben google pay kullanıyorum bende geliyor fakat garanti bankasını ekleyemiyorum google wallete tr aktif değil ben polonyadaki banka hesabimda kullaniyorum garanti bankasındam oluyormu temassız ödeme bilen varsa yazarsa sevinirim.

Son düzenleme:
Upvote 0

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Ben google pay kullanıyorum bende geliyor fakat garanti bankasını ekleyemiyorum google wallete tr aktif değil ben polonyadaki banka hesabimda kullaniyorum garanti bankasındam oluyormu temassız ödeme bilen varsa yazarsa sevinirim.
Bende yapı kredi yi Google Wallet e ekleyemiyorum bir sorun yok çünkü Google Wallet Türkiye'de aktif değil. Google pay uygulaması ile play store dan indirilemiyor.

Upvote 0

Semart

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bende yapı kredi yi Google Wallet e ekleyemiyorum bir sorun yok çünkü Google Wallet Türkiye'de aktif değil. Google pay uygulaması ile play store dan indirilemiyor.
bende aktif uygulamada apk degil google playden indirdim turk bankalarinin anlasmasi yok galiba suanlik polonyadaki banka hesabimi ekledim orayi kullaniyorum

Upvote 0

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar kendi açtığım konuyu hortlatiyorum ama kusura bakmayin. Telefonu sifirlayinca sorun düzelir sanıyordum ama hiçbir şey değişmedi. Aranızda garanti kartını nfcden seçip onunla mobil ödeme yapınca tam ekran bildirim gelen var mı gercekten. Telefon kaynaklı bence, çünkü baska telefonda bildirim alan arkadaşım var.

Upvote 0